شنبه 22 نوامبر 14 | 21:22
آیت‌الله موحدی کرمانی در اجلاس دبیران موتلفه اسلامی: 

اصولگرایان با هر سلیقه‌ای باهم وحدت کنند

عضو مجلس خبرگان رهبری در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: شما ثابت‌قدم‌های در انقلاب هستید و به ولایت وفادارید و این وفا را دیدیم و می‌دانیم و یقین داریم.


13921216000271_PhotoA

عضو مجلس خبرگان رهبری در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: شما ثابت‌قدم‌های در انقلاب هستید و به ولایت وفادارید و این وفا را دیدیم و می‌دانیم و یقین داریم.

آیت‌الله موحدی کرمانی امام جمعه موقت تهران در اجلاس دبیران استان‌های حزب موتلفه اسلامی گفت: موتلفه اسلامی علاوه بر ثبات قدم خود، محور جمع عظیمی از ثابت قدم‌های در انقلاب است.

وی تصریح کرد: حزب موتلفه اسلامی مجموعه‌ای است که در هر مقطعی در انقلاب، دین خدا را یاری کرده است و خداوند گذشتگان از این جمع همچون مرحوم عسگر اولادی و پرورش را رحمت کند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: ما در موتلفه اسلامی ذره ای ضعف سراغ نداریم .

وی ادامه داد: کسانی این تشکیلات را به وجود آوردند که در جامعه روحانیت و حزب جمهوری نیز موثر بودند.

آیت‌الله موحدی کرمانی با اشاره به آیاتی از قرآن کریم بیان داشت: آنهایی که دلسوز انقلاب و مومن به انقلاب بوده و معتقد به ولایت هستند، یکی باشند و با یک دست به سر دشمن کوبید.

وی با تاکید بر اینکه با هم بودن و متحد بودن مساله مهمی است خاطر نشان کرد: اگر مروری به آیات قرآن داشته باشیم یکی از قصص قران داستان گوساله پرستی بنی اسرائیل است که بعد از ان همه زحمتی که موسی و هارون کشیدند و دشمنان این قوم را نابود کردند باز با فتنه ای گوساله پرست شدند و این مساله نشان می دهد فتنه خیلی خطرناک است.

امام جمعه موقت تهران در ادامه اظهار داشت: مقام معظم رهبری بارها به فتنه 88 اشاره کرده اند و این بی دلیل نیست متاسفانه برخی که برای کشور فداکاری کردند و در دوران پیروزی انقلاب و پیروی از امام حضور داشتند در فتنه به حرف آمریکایی ها گوش کردند و اقتدار و امنیت ملی را به خطر انداختند.

وی ادامه داد: حفظ وحدت و یکپارچگی بسیار مهم است.باید کسانی که ولایت را قبول دارند با هم متحد شوند.

آیت‌الله موحدی کرمانی خاطر نشان کرد: در کشور چندین گروه هستند که عنوان اصولگرایی دارند. اینها باید با هم یکی شوند. هر شخص و گروهی که خود را اصولگرا می داند و منشور 12 گانه را قبول دارد تنها یک راه دارند و آن اینکه در انتخابات آینده یک لیست دهند.

وی افزود: چند لیست شدن در انتخابات آینده از سوی اصولگرایان به نفع رقیب تمام می شود.

قائم مقام دبیر کل جامعه روحانیت مبارز تاکید کرد: در موضوعات مختلف در فقه هم داریم که باید اهم و مهم را تشخیص داد. نباید به هیچ عنوان گذاشت وحدت شکسته شود. اختلافی اگر هست باید حل شود و اصل مهم وحدت همه اصولگرایان است.

وی ادامه داد: وحدت اصولگرایان باعث می شود برای کشور خطری پیش نیاید و سرنوشت کشور درست رقم بخورد.

آیت‌الله موحدی کرمانی گفت: یکی از مصادیق امر به معروف در زمان ما توصیه به وحدت اصولگرایان است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: