یکشنبه 23 نوامبر 14 | 16:46
آیت‌الله ممدوحی :

مجلس خبرگان بازوی رهبری است

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان در وقت خود کارایی‌های مناسب را داشته و گفتن برخی بیانات نسبت به عملکرد خبرگان صحیح نیست.


IMG15052369

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: مجلس خبرگان در وقت خود کارایی‌های مناسب را داشته و گفتن برخی بیانات نسبت به عملکرد خبرگان صحیح نیست.

آیت الله حسن ممدوحی در واکنش به سخنان علی مطهری نسبت به نمایندگان خبرگان رهبری اظهار داشت: ظاهراً آقای مطهری مطلع نیست چرا که مجلس خبرگان گفت و شنودهای داخلی دارد که ضرورتی به رسانه‌ای شدن آن وجود ندارد.

 

وی به اخبار داخلی مجلس در اجلاسیه خبرگان رهبری اشاره کرد و با بیان اینکه حتی در بیان نطق‌های اعضای خبرگان در اجلاسیه خبرنگاران نیز حضور ندارند، یادآور شد: آقای مطهری مطلع نیست و بی‌پرده سخنانی را بیان می‌کند که این حرف‌ها بسیار نسنجیده است.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این مطلب که مجلس خبرگان رهبری بازوی رهبری محسوب می‌شود، تصریح کرد: مجلس خبرگان در وقت خود کارایی‌های مناسب را داشته و این بیانات نسبت به عملکرد خبرگان صحیح نیست و ارگان خبرگان رهبری بسیار مهم‌تر است.

 

آیت الله ممدوحی افزود: نمی‌توان با این ارگان بازی کرد و جسارت‌های مختلفی را نسبت به آن در قالب حرف بیان داشت کما اینکه این هتاکی‌ها به ضرر اشخاص تمام می‌شود.

 

وی با تاکید بر اینکه شاکله مجلس از واجد شرایط تشکیل شده است، یادآور شد: اگر بنا به ناهار و شام خوردن است که این لقمه غذا در منزل اشخاص هم پیدا می‌شود و این سخنان بی‌ادبانه‌ای است که بیان شده است.

 

عضو خبرگان رهبری در پایان خاطرنشان کرد: بیان چنین صحبت‌هایی نسبت به خبرگان رهبری بازتاب الهی خواهد داشت و خدای متعال این مسائل را بی‌جواب نمیگذارد.

 

گفتنی است،‌ علی مطهری نماینده مجلس شورای اسلامی چندی پیش در مصاحبه‌ای با هفته نامه خبری – تحلیلی صدا در سخنانی گفت:مثلا مجلس خبرگان رهبری وظیفه دارد بر عملکرد مقام رهبری و بر دستگاه‌ها و نهاد‌ها و سازمان‌های زیر مجموعه نهاد رهبری نظارت داشته باشد و رسیدگی کند اما ما هیچ اثری از این کار‌ها نمی‌بینیم. این در حالیست که خود رهبر انقلاب چند سال پیش فرمودند مجلس شورای اسلامی (چه رسد به مجلس خبرگان رهبری) می‌تواند حتی از دفتر من تحقیق و تفحص کند. فعلا روال کار مجلس خبرگان این است که سالی دو بار دور هم جمع می‌شوند و ناهار و شامی می‌خورند و چند تهاجم به فتنه گران می‌کنند و چند تذکر فرهنگی به دولت یازدهم می‌دهند و تمام.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: