یکشنبه 23 نوامبر 14 | 11:06
در آیین اختتامیه جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق:

رونمایی از ۷ بازی، مستند و انیمیشن

سومین جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق با رونمایی از ۷ بازی، مستند و انیمیشن و افتتاح 2 مرکز هنرهای رقومی در برخی شهرستان‌های کشور به کار خود پایان داد.


IMG09420164

سومین جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق با رونمایی از ۷ بازی، مستند و انیمیشن و افتتاح 2 مرکز هنرهای رقومی در برخی شهرستان‌های کشور به کار خود پایان داد.

آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق شب گذشته با رویکرد رونمایی از تولیدات هنری بسیج برگزار شد. سردار نقدی و جمعی از مسئولین کشوری و لشکری از میهمانان ویژه این مراسم بودند.

در این مراسم از 7 بازی، مستند و انیمیشن رونمایی شد. همچنین افتتاح مرکز هنرهای رقومی در برخی شهرستان‌های کشور نیز از دیگر برنامه‌های آیین اختتامیه سومین جشنواره فرهنگی هنری مدرسه عشق بود.

آثاری که در برنامه شب گذشته رونمایی شد به شرح زیر است:

مجموعه انیمیشن مورچه و سلیمان که توسط مرکز هنرهای رقومی شهرستان اقلید طراحی شده و روایت‌گر بخشی از داستان زندگی حضرت سلیمان را برای مخاطبان کودک و نوجوان به تصویر کشیده است.

بازی رایانه‌ای قاهر 313 کاری از نخبگان توانمند استودیو اگلو تهران که با هدف نمایش اقتدار نظامی ایران در عرصه هوایی توسط هواپیمای جنگنده قاهر 313 طراحی شده است.

رونمایی و آغاز توزیع سراسری بازی رایانه ای راز روشن  در هفته بسیج در پایگاه های بسیج سراسر کشور که این محصول نیزکاری از استودیو اگلو تهران است و به صورت جامع به پرونده ترور دانشمند شهید مصطفی احمدی روشن و دستگیری عوامل ترور این شهید بزرگوار اشاره دارد.

مستند زمین بازی ما که از طرف مرکز هنرهای رقومی قزوین با موضوع استکبارستیزی با بهره گیری از خلاقیت‌های بسیجیان و با ترکیبی نو از عرصه هنرهای رقومی (دیجیتال) تولید شده و جنایات رژِیم غاصب صهیونیستی از نگاه معصومانه کودکان فلسطینی را به تصویر کشیده است.

رونمایی از فیلمنامه پویانمایی  روزگار آندولس فصل سقوط  که کاری از مرکز هنرهای رقومی تهران است که عملیات ساخت آن اغار خواهد شد.

رونمایی از بسته آموزشی سنگر پویا  کاری از مرکز مطالعات و پژوهش‌های هنرهای رقومی بسیج ملایر که با هدف ارائه محتوای آموزشی هدفمند و تخصصی به جوانان علاقه مند در عرصه هنرهای رقومی عرضه شده‌است.

همچنین آغاز توزیع رسمی بازی رایانه ای  نجاتگر  در پایگاه های بسیج سراسر کشور، افتتاح مرکز هنرهای رقومی بسیج شهرستان بابل و افتتاح مرکز مطالعات و پژوهش هنرهای رقومی بسیج شهرستان ملایر از دیگر برنامه‌های مراسم دیشب بودند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: