یکشنبه 23 نوامبر 14 | 20:43
رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور :

استفاده از بنزین یورو ۲ برای حومه تهران

رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: در حال حاضر صددرصد بنزین مصرفی جایگاه های سوخت تهران یورو 4 و از پالایشگاه ها تامین می شود .


IMG11504189

رئیس انجمن جایگاه‌داران سوخت کشور گفت: در حال حاضر صددرصد بنزین مصرفی جایگاه های سوخت تهران یورو 4 و از پالایشگاه ها تامین می شود .

بیژن حاج محمدرضا در خصوص اینکه در حال حاضر چند درصد از بنزین مصرفی در جایگاه های سوخت تهران از پالایشگاه شازند اراک تامین می شود گفت: آنچه مشخص است این است که در حال حاضر صددرصد بنزین مصرفی در جایگاه های سوخت تهران یورو 4 است که مقادیری از آن از پالایشگاه شازند اراک و مابقی از پالایشگاه های دیگر تامین می شود.

رئیس انجمن جایگاه داران سوخت کشور تصریح کرد: بیش از شش ماه است که براساس دستور زنگنه وزیر نفت عملیات بهینه سازی بنزین پتروشیمی ها کاملا متوقف شده و هم اکنون نیز تامین صددرصدی بنزین یورو 4 و از پالایشگاه ها  است.

وی افزود: بنزینی که در حال حاضر در جایگاه های سوخت تهران توزیع می شود از پالایشگاه شازند اراک، پالایشگاه اصفهان و مقداری نیز از پالایشگاه تهران تامین می شود که اختلاط آنها حجم کلی بنزین مصرفی را تامین می کند.

رئیس انجمن جایگاه داران سوخت کشور تصریح کرد: در حال حاضر کلیه مناطق 22 گانه تهران بنزین یورو 4 توزیع می شود اما برای مدتی محدود در حومه تهران از بنزین یورو 2 استفاده می شود تا بتوانیم بنزین یورو 4 را برای تعطیلات عید ذخیره کنیم.

حاج محمدرضا خاطر نشان کرد: هدف تلاش شرکت حمل و پخش این است که وضعیت هوای تهران را با توزیع بنزین یورو 4 بتوان ثابت نگه دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: