دوشنبه 24 نوامبر 14 | 08:38
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم:

بسیج سکان‌دار مقابله با جنگ نرم است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: امروز بسیج سکان‌دار مقابله با جنگ نرم است.


13930826000864_PhotoA

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم گفت: امروز بسیج سکان‌دار مقابله با جنگ نرم است.

حسن عجمی  اظهار کرد: هفته بسیج به فرموده مقام معظم رهبری یک مقطع مهم و یادبود بزرگ برای ملت ایران است.

وی با بیان اینکه هفته بسیج هفته بزرگداشت ارزش‌ها و یک حادثه بی‌نظیر است، افزود: رسالت امروز ما تلاش برای گرامی‌داشت هر چه باشکوه‌تر و بهتر این ایام است که نشان دهیم حقیقت بسیج زنده است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم ادامه داد: در همین راستا ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با شعار محوری «بسیج مظهر عزم ملی و مدیریت جهادی» برنامه‌ریزی وسیع و گسترده‌ای را برای گرامی‌داشت باشکوه این ایام انجام داده است.

عجمی با اشاره به تدارک بیش از 60 برنامه هفته بسیج در شهرستان سمیرم تصریح کرد: همایش میقات صالحین، همایش ائمه جمعه، جماعات و هیئت امنا و فرماندهان پایگاه‌های بسیج، همایش مادران پرچمداران مقابله با جنگ نرم با موضوع ماهواره (دجال‌واره)، تجلیل از حافظان قرآن کریم، یادواره شهدا، پیاده‌روی خانوادگی، همایش بزرگ شکوه پایداری بسیج و همچنین افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی و محرومیت‌زدایی از جمله برنامه‌های شاخص این ایام در سطح شهرستان سمیرم است.

وی اضافه کرد: نشست صمیمی فرماندهان و پیشکسوتان بسیجی دیگر برنامه شاخص هفته بزرگداشت است که تمام این برنامه‌ها با تلاش و همراهی بسیجیان غیور و همیشه در صحنه سمیرم به صورت باشکوه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سمیرم با بیان اینکه بسیج امتحان‌های زیادی را با سربلندی و موفقیت داده است، گفت: ملت انقلابی ایران همواره با روحیه و تفکر بسیجی توانسته است بسیاری از ناممکن‌ها را ممکن کند و این روحیه و فرهنگ همچنان ادامه داد.

این مسئول عنوان کرد: امروز اگر بخواهیم به تبیین بسیج بپردازیم کلامی رساتر و شیواتر از کلام مقام معظم رهبری که فرمودند بسیج برای جوانان شورآفرین، برای دوستان امیدآفرین و برای دشمنان بیم‌آفرین است، پیدا نخواهیم کرد.

عجمی، جلوه‌های حضور جوانان در صحنه‌های پرخطر فلسطین و لبنان و همچنین بیداری جوانان دانشجو در سراسر دنیا را برگرفته از الگوگیری از بسیج دانست و اذعان کرد: بسیج تنها تجربه موفق پیروزی بر استکبار است.

وی در پایان اضافه کرد: امروز بسیج سکان‌دار مقابله با جنگ نرم است و همان‌طور که در دوران هشت سال دفاع مقدس بسیجیان در خط مقدم مبارزه با دشمن بودند امروز نیز در خط مقدم جهاد فرهنگی به ایفای نقش می‌پردازند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: