دوشنبه 24 نوامبر 14 | 09:20
برای استفاده برنامه نویسان

عرضه تازه‌ترین نسخه سیستم عامل مک 

شرکت اپل دومین نسخه بتای سیستم عامل مک Yosemite را برای استفاده برنامه نویسان و توسعه دهندگان طراحی و روانه بازار کرده است.


13920912000258_PhotoA

شرکت اپل دومین نسخه بتای سیستم عامل مک Yosemite را برای استفاده برنامه نویسان و توسعه دهندگان طراحی و روانه بازار کرده است.

مشخص نیست که آیا این آخرین نسخه بتای مک Yosemite است یا قرار است نسخه های دیگر بتای آن هم عرضه شود.

مهم ترین مشکل نسخه بتای قبلی اشکالاتی در زمینه دسترسی به شبکه های وای – فای بود و هنوز مشخص نیست آیا در نسخه بتای جدید مشکل مذکور برطرف شده است یا خیر. اپل نسخه یاد شده را 10.10.2 (14C68k) نامیده و البته اعلام نکرده که آیا باید مشکل خاصی در این نسخه مورد توجه توسعه دهندگان و برنامه نویسان قرار بگیرد یا خیر.

اولین نسخه بتای سیستم عامل Yosemite دو هفته قبل عرضه شده بود و از جمله مشخصات آن می‌توان به طراحی جدید رابط کاربری و خلوت تر شدن صفحه Dock،طراحی جدید نرم افزارهای پیش فرض شامل مرورگر سافاری، Mail و Message،ارسال پیام از طرف آیفون و مک با وارد کردن یک شماره تلفن در سافاری، ارتباطات و یا تقویم، اضافه شدن ویجت‌ها و صفحه Today به Notification Center، کنترل کننده ها و منوهای کوچکتر، سیستم گسترده فونتهای جدید، طراحی جدیدسیستم جستجوی Spotlight برای جستجو در خود دستگاه و اینترنت اشاره کرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: