چهارشنبه 26 نوامبر 14 | 18:08
در پی امضای محمد فرهادی زیر نامه محمدخاتمی

جعل امضای اصلاح‌طلبان توسط خاتمی +تصویر

علی رغم تکذیب عباس عبدی، محمد علی نجفی و محمد فرهادی بر جعلی بودن نامه محمد خاتمی در دوران فتنه خطاب به مراجع تقلید، این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد.


علی رغم تکذیب عباس عبدی، محمد علی نجفی و محمد فرهادی بر جعلی بودن نامه محمد خاتمی در دوران فتنه خطاب به مراجع تقلید، این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد.

پس از آنکه رئیس جمهور نامه معرفی محمد فرهادی را برای رأی اعتماد نمایندگان مجلس به علی لاریجانی رئیس مجلس داد، خبری از امضای محمد فرهادی زیر نامه محمدخاتمی، میرحسین موسوی و مهدی کروبی از سران فتنه سال ۸۸ در رسانه‌ها منتشر شد که واکنش‌های متفاوتی به این نامه صورت گرفت و با انتشار این خبر عباس عبدی، محمد فرهادی و محمد علی نجفی امضای نامه محمد خاتمی را که با عنوان نظام در خطر اشاعه بیدادگری تکذیب کردند، در حالیکه این نامه همچنان در آرشیو سایت محمد خاتمی وجود دارد و اسامی سه نفر نامبرده نیز به عنوان امضاکنندگان نامه وجود دارد.

http://teribon.ir/img/2014/11/nf00393301-1.jpghttp://teribon.ir/img/2014/11/nf00393301-2.jpg

این در حالی است که پس از انتشار این نامه واکنش‌هایی از سوی ۳ نفر از امضاکنندگان نامه صورت گرفت و محمدعلی پورمختار رئیس کمیسیون اصل ۹۰ از تکذیب امضای نامه محمدخاتمی توسط محمدفرهادی خبر داد و گفت: در صحبتی که با آقای فرهادی داشتم درخصوص امضای نامه‌ای از طرف وی در سال ۸۸ در حمایت از فتنه سوال کردم که فرهادی با اعلام برائت از فتنه ۸۸ صراحتا گفتند که این نامه را امضا نکردند بلکه افرادی نام ایشان را در آن نامه قرار داده بودند.

محمد فرهادی امروز در صحن علنی مجلس شورای اسلامی در جریان جلسه رأی اعتماد نمایندگان مجلس بار دیگر امضای نامه خاتمی را تکذیب کرد و گفت: بنده هیچ نامه‌ای را امضا نکرده‌ام که مجددا به صراحت می‌گویم، اما اینکه اسم بنده هست یا نیست، نمی‌دانم موضوع چه بوده است.

همچنین عباس عبدی فعال سیاسی اصلاح‌طلب و از کسانی که نام وی جزو امضا کنندگان نامه محمدخاتمی وجود دارد طی یادداشتی امضای خود را در زیر نامه محمد خاتمی تکذیب کرد و نوشت: بنده در زمان رای اعتماد به آقای دکتر نجفی برای اولین بار از وجود چنین نامه‌ای مطلع شدم. هر چند هر فرد آشنایی با سیاست بر حسب سیاق نوشته و مجموعه‌ای که نام‌شان در ذیل متن آمده متوجه جعلی بودن آن می‌شود، علی هذا مجددا تاکید می شود که بنده به عنوان کسی که نامش در ذیل نامه آمده هیچگاه در جریان انتشار آن نبوده‌ام و از برخی دیگر از افرادی هم که نام‌شان هست پرسیدم بکلی اظهار بی اطلاعی می کردند.

همچین محمد علی نجفی نیز پس از اظهارنظرهایی که در رابطه با تأیید امضای خود در زیر نامه محمدخاتمی به نقل از وی مطرح شده بود نامه‌ای را برای علی لاریجانی رئیس مجلس ارسال کرد و علی لاریجانی در صحن علنی مجلس در رابطه با نامه محمدعلی نجفی گفت:‌ دقایقی پیش سرپرست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری نامه‌ای را به هیئت رئیسه ارائه کرد که نجفی در این نامه آورده است که من هیچ نامه‌ای را در زمینهٔ فتنه ۸۸ امضا نکرده‌ام و قبلاً هم این را گفته بودم.

با توجه به اینکه عباس عبدی طی یادداشتی نامه را جعلی می‌داند،سوال اینجاست که محمد خاتمی و سایت وی با چه هدفی امضای برخی فعالان سیاسی اصلاح‌طلب را جعل کرده و در زیر برخی نامه‌ها قید می‌کند؟

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.