شنبه 29 نوامبر 14 | 14:01
در منطقه 9 انجام می شود

احداث اولین پارک مدیریت بحران کشور

نحوه احداث پارک مدیریت بحران در میدان فتح منطقه 9 طی بازدید مسئولان مورد بررسی قرار گرفت.


13921224000232_PhotoA

نحوه احداث پارک مدیریت بحران در میدان فتح منطقه 9 طی بازدید مسئولان مورد بررسی قرار گرفت.

علی آرمانفر معاون آمادگی وعملیات خانم صالح معاون پیشگیری سازمان مدیریت بحران شهرداری تهران ازنزدیک محل احداث اولین پارک بحران کشور در میدان فتح را مورد بررسی و بازدید قرار داد.

براساس این گزارش خبری، وی سپس به اتفاق عباس خسروی و تنی چند از کارشناسان سازمان متبوعش در میدان فتح واقع در ابتدای بزرگراه فتح حضور یافت تا امکان سنجی احداث پارک بحران را در این نقطه از غرب پایتخت را مورد بررسی قرار دهد.

وی احداث این پارک را در راستای اهداف آموزشی سازمان مدیریت و پیشگیری تهران از حوادث غیر مترقبه دانست وافزود، محلی مناسب برای آگاه سازی عموم شهروندان و همکاری تشکل های مردم نهاد ازخطرات زلزله و سایر حوادث غیر مترقبه خواهد بود.

جناب آرمانفر معاون آمادگی ،مقابله و پدافند غیرعامل سازمان مدیریت و پیشگیری از بحران شهر تهران در این بازدید 1 ساعته تاکید کرد احداث پارک بحران در واقع کارگاهی عمومی است برای آشنایی با شیوه های عملی امدادونجات و مقابله با حوادث غیر مترقبه با کمترین تلفات جانی و خسارتهای مالی.

آرمانفر تصریح کرد شهروندان تهرانی به همت و حساسیت شهرداری تهران بمنظور تامین ایمنی همه شهروندان پی خواهند برد.و افزود، شهرداری تهران ساز و کارهای فنی وامکانات موثر کاربردی برای تدارک تهران « شهر ایمن» را بکار خواهد بست.

گفتنی است محل احداث پارک بحران منطقه درمکانی استراتژیک شامل موقیعتی همچون؛ مجاورت میدان آزادی، بزرگراه‌های ورودی و خروجی غرب پایتخت وقدیمی ترین فرودگاه کشور ( مهرآباد) تعیین شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.