شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۰۹ آذر ۹۳ | ۱۵:۵۹
رئیس سازمان فناوری اطلاعات خبر داد

الکامپ و تلکام از سال آینده تجمیع می‌شود

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از تجمیع دو نمایشگاه الکامپ و تلکام از سال آینده خبر داد.


13930526000511_PhotoA

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران از تجمیع دو نمایشگاه الکامپ و تلکام از سال آینده خبر داد.

نصرالله جهانگرد در صبحانه کاری مشترک وزارت ارتباطات با اعضای اتاق بازرگانی ایران تاکید کرد: نمایشگاه های تخصصی، تجلی کار صنفی است که باید با همکاری فعالان این حوزه و به صورت شفاف و سالم برگزار شود.

وی افزود: تلاش بسیاری برای شفاف شدن فرآیندهای اقتصادی نمایشگاه الکامپ امسال صورت گرفت اما متاسفانه با رویکرد شرکت سهامی نمایشگاه ها امکان شفاف سازی در نمایشگاه الکامپ امسال فراهم نشد.

وی با بیان این مطلب که همه صنف باید در کنار هم فعالیت کنند خاطرنشان کرد: امیدواریم از سال آینده و با تجمیع نمایشگاه‌ها الکامپ و تلکام شاهد برگزاری نمایشگاهی در شان و جایگاه کشور در این حوزه باشیم.

معاون وزیر ارتباطات توسعه همکاری ها با بخش خصوصی را یک الزام دانست و تصریح کرد: موفقیت برنامه ها و فعالیت های در دست اجرا در گرو توسعه بخش خصوصی است و دولت باید زمینه ارائه سرویس بهتر از سوی بخش خصوصی را فراهم کند.

وی ادامه داد: باید بخش خصوصی با همکاری با هم در سطح تصمیم گیری های ملی، حضور موفق تری داشته باشد.

رئیس سازمان فناوری اطلاعات ایران با اشاره به تلاش ها برای ایجاد اشتغال گفت: معتقدیم توسعه اشتغال از طریق گسترش بازار خدمات و نرم افزار در این حوزه می تواند محقق شود و در بخش سخت افزاری می بایست به کیفیت و تولید رقابتی مورد توجه قرار گیرد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: