جمعه 05 دسامبر 14 | 08:43
دبیر ستاد برگزاری یادواره شهید علمدار:

جشنواره فرهنگی شهیدعلمدار برگزار می‌شود

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهید علمدار گفت: نخستین جشنواره فرهنگی هنری شهید علمدار در سه محور ادبی، گرافیکی و چندرسانه‌ای برگزار می‌شود.


13930913000072_PhotoA

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهید علمدار گفت: نخستین جشنواره فرهنگی هنری شهید علمدار در سه محور ادبی، گرافیکی و چندرسانه‌ای برگزار می‌شود.

سینا فضل‌الله‌نژاد اظهار کرد: به همت ستاد برگزاری یادواره «جانباز شهید سیدمجتبی علمدار» و «قرارگاه جهادی علمدار استان مازندران»، نخستین جشنواره فرهنگی هنری شهید علمدار با موضوعات ادبی، گرافیکی و چندرسانه‌ای در ساری برگزار می‌شود.

وی افزود: برای نخستین‌بار این جشنواره در سه بخش ادبی «شعر، خاطره و دلنوشته»، در دو بخش گرافیکی «پوستر و نقاشی» و همچنین در سه بخش چندرسانه‌ای «کلیپ‌های صوتی، تصویری و وبلاگ» برگزار می‌شود.

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهید علمدار با بیان اینکه علاقمندان تا هفتم دی‌ ماه فرصت دارند آثار خود را در موضوعات مذکور به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند، بیان کرد: دبیرخانه این جشنواره در شهرستان ساری، میدان امام(ره)، دفتر بسیج دانشجویی ساری تشکیل شده است.

فضل‌الله‌نژاد اضافه کرد: علاقمندان می‌توانند با شماره‌های 01133360957 و 09114387211 و یا با ایمیل info@shahidalamdar.ir برای چگونگی شرکت در این جشنواره اطلاعات لازم را دریافت کنند.

وی خاطرنشان کرد: پس از داوری آثار جشنواره، در روز یازدهم دی‌ ماه، روز شهادت و برگزاری یادواره شهید علمدار در حسینیه عاشقان کربلای ساری، جوایزی به رسم یادبود به نفرات برتر اهدا می‌شود.

دبیر ستاد برگزاری یادواره شهید علمدار در پایان ابراز کرد: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر از جشنواره می‌توانند به پایگاه اینترنتی شهید سیدمجتبی علمدار مراجعه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: