جمعه 05 دسامبر 14 | 13:55
سردار قاآنی:

اسرائیل ناامن‌ترین نقطه دنیاست

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه اسرائیل ناامن‌ترین نقطه دنیاست گفت:‌ بسیاری از موشک‌هایی که رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کند در جغرافیای فلسطین ساخته می‌شود.


13920307000784_PhotoA

جانشین فرمانده سپاه قدس با بیان اینکه اسرائیل ناامن‌ترین نقطه دنیاست گفت:‌ بسیاری از موشک‌هایی که رژیم صهیونیستی را تهدید می‌کند در جغرافیای فلسطین ساخته می‌شود.

سردار اسماعیل قاآنی در اجتماع عظیم رزمندگان اسلام که در محل حسینیه جامعة‌الحسین مشهد برگزار شد، اظهار کرد: امروز موشک‌هایی که از حزب‌الله به سمت رژیم صهیونیستی شلیک می‌شود دارای بردی است که حتی به غزه هم که آن طرف اسرائیل است، رسیده و از غزه نیز موشک‌ها به آن طرف اسرائیل می‌رسد.

وی افزود: ما همه باید یادمان باشد و به هم یادآوری کنیم که زندگی کردن در این عصر و زمان فرصت بسیار ارزشمندی است که خداوند به ما ارزانی داشته است.

قاآنی تصریح کرد:‌ همه ما افتخارمان این است که بسیجی هستیم و یکی از شاخصه‌های مهم بسیجی تکلیف‌گرایی و تکلیف‌ تعیین‌کننده و شناخت فرمانده است.

وی تأکید کرد: امروز جمهوری اسلامی در مقابل همه توطئه‌‌های دشمن ایستادگی کرده و نه تنها این تهاجمات را دفع کرده بلکه به قابلیتی رسیده که در دنیا اثرگذار است.

جانشین فرمانده سپاه قدس ادامه داد: بسیاری از مشکلاتی که امروز در منطقه ایجاد شده است مقدمه‌ مشکلاتی برای جمهوری اسلامی بوده اما به لطف خداوند نظام اسلامی ایران هم محکم ایستادن را به دیگران آموخته و هم خود در برابر دشمنان استوار ایستاده است.

وی افزود: آمریکایی‌ها به دنبال این هستند که ما تابع آنها باشیم اما جمهوری اسلامی آموخته که با عزت زندگی کند و جمهوری اسلامی نه تنها امروز در برابر آمریکا ذلیل نیست بلکه در بسیاری از مواقع استکبار جهانی در برابر جمهوری اسلامی به ذلت افتاده است.

وی با بیان اینکه به برکت فرهنگ بسیجی، جمهوری اسلامی توطئه‌ها را تبدیل به فرصت کرده است، عنوان داشت: با اینکه آمریکا به بهانه جنگ با طالبان به کشور افغانستان نیروی نظامی اعزام کرد اما امروز شاهد آن هستیم که با آنها در حال مذاکره هستند حتی روزی که آمریکایی‌ها می‌خواستند از عراق نیروهای نظامی خود را خارج کنند به جمهوری اسلامی به عنوان یکی از قدرت‌های تأثیرگذار التماس می‌کردند.

قاآنی اسرائیل را یکی از ناامن‌ترین نقاط دنیا برشمرد و خاطرنشان کرد: با اینکه اولین مأموریت آمریکا حفظ امنیت رژیم صهیونیستی است اما امروز موشک‌های حزب‌الله می‌توانند این کشور را با خاک یکسان کنند.

وی ادامه داد: جنگ غزه جنایت‌بارترین جنگ تاریخ بوده است چرا که از بیش از 2 هزار نفری که در جریان این جنگ کشته شدند 500 نفر آنها کودک بودند.

قاآنی ابراز داشت: بسیاری از موشک‌هایی که امروز امنیت اسرائیل را به خاطر انداخته است در داخل همین جغرافیای فلسطین که خیلی از اوقات برای تأمین مواد غذایی مورد نیاز مشکل دارند تولید می‌شود.

وی در پایان تأکید کرد: جمهوری اسلامی بدون شک در مذاکرات از مواضع خود و خطوط قرمز کوتاه نخواهد آمد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: