پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
شنبه ۱۵ آذر ۹۳ | ۱۱:۳۳
شرکت مخابراتی AT&T آمریکا

تداوم کم فروشی اینترنتی غول مخابراتی آمریکا

شرکت مخابراتی AT&T آمریکا علیرغم هشدارهای مکرر هنوز در زمینه فروش خدمات اینترنت و دیتا به مشتریانش کم فروشی می‌کند.


13930908000127_PhotoA

شرکت مخابراتی AT&T آمریکا علیرغم هشدارهای مکرر هنوز در زمینه فروش خدمات اینترنت و دیتا به مشتریانش کم فروشی می‌کند.

شرکت مخابراتی AT&T آمریکا که پیش از این به دلیل کم فروشی اینترنت با اعتراضات کاربران مواجه شده بود اعلام کرد تنها در صورتی پهنای باند مشتریان خدمات دیتای نامحدودش را کاهش می‌دهد که با ترافیک شدید در شبکه‌اش مواجه شود. AT&T  قول داده بود در غیر این صورت پهنای باند شبکه‌اش را برای کاربران سرویس‌های نامحدود کاهش نمی‌دهد.

اما بررسی‌ها نشان می دهد AT&T ‌به این وعده خود عمل نکرده و حتی در شرایطی که شبکه دیتایش با مشکل خاصی مواجه نیست باز هم پهنای باند کاربران سرویس‌های نامحدود اینترنتی را کاهش می‌دهد. این شرکت به دنبال اعتراضات تازه گفته است که سیاستش در این زمینه را در سال 2015 اصلاح می کند، اما مشخص نکرده که این تغییر سیاست چه زمانی در سال 2015 رخ خواهد داد.

سیاست رسمی اعلام شده AT&T آن است که برای کاربران خدمات دیتای نسل سوم و چهارمش( غیر LTE) که در ماه بیش از 3 گیگابایت ترافیک را به خود اختصاص دهند، محدودیت سرعت اعمال می کند، اما این کار تنها در زمان ها و مناطقی رخ می دهد که به علت دانلود بیش از حد کاربران اختلالی در شبکه رخ دهد، اما واقعیت آن است که AT&T در این زمینه تفاوتی میان کاربران قائل نیست و محدودیت ترافیکی را برای همه آنها اعمال می کند.

گفتنی است کاربران خدمات نسل چهارم LTE هم می‌گویند بعد از استفاده از 5 گیگابایت ترافیک اینترنت با چنین مشکلی مواجه شده اند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: