یکشنبه 07 نوامبر 10 | 22:02

روي سنگ قبرم با خط درشت بنويسيد «درود بر امام خميني»

شهيد حميدرضا طاهري در وصيتنامه خود از خانواده‌اش ‌خواسته است «روي سنگ قبرم با خط درشت بنويسيد، درود بر امام خميني، مرگ بر دشمنان اسلام، مرگ بر آمريكا».


سراسر لحظه‌هاي ناب به خدا رسيدن جواناني است كه با نفس قدسي حضرت روح‌الله،‌ جبهه‌ها را مأواي گمشده خويش يافتند و چنان عاشقانه در راه دفاع از آرمان‌هاي امام و انقلاب ايستادگي كردند كه خود سر رشته حيات ابدي گشته و زمينيان راه گم كرده را به ديار راستي و هدايت رهنمون شدند.

شهيد «حميدرضا طاهري» يكي از فرزندان آسماني خورشيد جماران است كه دل در گرو محبوب حضرت روح‌الله، نداي پير و مراد خود را لبيك گفت و خواست تا اين ارادت و محبت بعد از شهادتش نيز در برابر ديده گمشدگان، معبري از نور بگشايد.

شهيد طاهري، در وصيتنامه خود از خانواده‌اش مي‌خواهد تا بر روي سنگ مزارش بنويسند «روي سنگ قبرم با خط درشت بنويسيد، درود بر امام خميني، مرگ بر دشمنان اسلام، مرگ بر آمريكا».

اين سند، همان پيوند بي‌بديلي است كه جان‌هاي ما و پدران ما با روح حضرت روح الله دارد و هيچ مزدور مشركي نمي‌تواند خللي به آن وارد كند.
مادر اين شهيد عزيز بانو «صفيه هاشمي طاهرآبادي» نيز در جريان كشتار حجاج بيت‌الله الحرام توسط نوكران بلافصل آمريكا، خاندان سعودي در سال 1366 به شهادت رسيده است.

متن سنگ نوشته مزار شهيد «حميد رضا طاهري»:
بسم رب الشهدا والصديقين
روي سنگ قبرم با خط درشت بنويسيد
درود بر امام خميني
مرگ بر دشمنان اسلام
مرگ برآمريكا ‌
ولادت:1340
شهادت: 1361
شهيد حميد رضا طاهري
فرزند محمد امين
اين شهيد نوجوان كه نام او حميدرضاست
شهرت او طاهري و كشته راه خداست
تا نداي رهبر دين را پي ياري شنيد
از دل و جان گفت لبيك و شلمچه شد شهيد
نام حمله رمضان، فيض شهادت شاملش
هست سالار شهيدان تا قيامت ياورش
تير ماه 61 در بيست و سوم شد شهيد
زين شهادت سرفرازانه به كام خود رسيد
عاشقان و شيفتگان فرهنگ ايثار و شهادت براي شست‌وشوي غبار دل به عطر مصفاي شهادت، بر سر مزار اين شهيد والامقام در گلزار شهداي بهشت زهرا(س) تهران، قطعه 26 رديف 32 شماره 23 فاتحه‌اي قرائت كنند.

برچسب‌ها: ،

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.