چهارشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۹
یکشنبه ۱۶ آذر ۹۳ | ۲۱:۲۰
محمدودود حیدری

۱۶آذر امسال روز دولت بود نه دانشجو

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه 16 آذر امسال را باید روز دولت بنامیم نه روز دانشجو، گفت: با نگاه امنیتی دولت سخنرانی افراد ارزشی و منتقدان حذف و به جای آنها منسوبین به فتنه مجوز سخنرانی دریافت می‌کنند.


13920707000551_PhotoA

رئیس سازمان بسیج دانشجویی با بیان اینکه 16 آذر امسال را باید روز دولت بنامیم نه روز دانشجو، گفت: با نگاه امنیتی دولت سخنرانی افراد ارزشی و منتقدان حذف و به جای آنها منسوبین به فتنه مجوز سخنرانی دریافت می‌کنند.

محمدودود حیدری رئیس سازمان بسیج دانشجویی اظهار داشت: امروز 16 آذر است، روزی که منقش به نام دانشجو شده است که دو ویژگی استکبار‌ستیزی و دانشجو بودن آن روز از ویژگی‌های این روز است.

وی افزود: 16 آذر روزی است که باید دانشجویان صحبت کنند و در مورد آرمان‌گرایی‌شان سخن بگویند، اما امسال اینگونه نیست.

حیدری تاکید کرد: 16 آذر امسال تفاوت فاحشی با سال‌های گذشته دارد و اینکه امروز را می‌توانیم روز دولت بنامیم تا روز دانشجو و این موضوع در ذهن دانشجویان ثبت خواهد شد.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: ما نگاه امنیتی دولت را در این روز مشاهده می‌کنیم از جمله لغو سخنرانی منتقدین دولت در دانشگاه‌ها مانند لغو سخنرانی شریعتمداری در دانشگاه امیر‌کبیر و همچنین لغو سخنرانی حجت‌الاسلام نقویان و رسایی.

وی در ادامه افزود: این در حالی است که برخی منسوبین به فتنه در شهرهای اطراف تهران مجوز سخنرانی دریافت کردند.

حیدری خاطرنشان کرد: امروز دولت جلسه‌ای را ساماندهی می‌کند که افراد آن از پیش تعیین شده‌اند که در آن جلسه اجازه حضور و سخنرانی نمایندگان دانشجویان را نمی‌دهند. در حقیقت 16 آذر 93 به خود رنگ دولتی دارد نه دانشجویی.

رئیس سازمان بسیج دانشجویی در پایان خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور که می‌خواهد یک روز در سال در دانشگاه حضور یابد حال آن را تبدیل به صحبت یکطرفه کرده است و ما امیدواریم در طول سال شاهد شنیدن سخنان دانشجویان با رئیس‌جمهور باشیم.

  1. از کارکنان دانشکده ادبیات و علوم انسانی
    ۲۰ آذر ۱۳۹۳

    در 16 آذر سال گذشته فتنه گران به دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه تهران در تالار فردوسی سخنرانی کردند. جمهوری اسلامی را به تمسخر کردند. توهین کردند ، دستمال سبز بستند حتی از جاذبه های جنسی بین دختر و پسر برای پیشبرد اهداف خود بهره بردند. ( تیپولوزی دختر و پسر های رفیق!!! و دستمال سبز به دست از نوع همانها که در نماز جمعه هاشمی رفسنجانی با کفش نماز خواندند ، قابل توجه بود.) در این مراسم که روز مباززه با استکبار است هیج سخنی ار جنایتهای آمریکا و آن سه شهید بعد از دولت کودتای آمریکایی انگلیسی نشد.
    یکی از کانونهای اصلی این فتنه گران در سال 88 در دانشگاه تهران گروه تاریخ دانشکده ادبیات بود . از زمان روی کار آمدن دولت روحانی هم برخی از دانشجویان این گروه آ»وزشی پادوهای اصلی افراد فتنه گری هستند که در حال حاضر در وزارت علوم فعالند. و جای بسی تاسف است که دانشجویان دلبسته به آرمانهای خمینی کبیر و دوست داشتین بسیجی متوجه این مساله نیستند که این پادوها در پوشش انجمن علمی کار خود را ادامه می دهند.

    و همین ها نقش فعال در حادثه 16 آذر 92 داشتند. هنوز هم به دنبال فرصت اند و به عنوان پادو عمل می کنند .

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: