یکشنبه 14 دسامبر 14 | 10:02
عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابراز کرد

اقتدار ایران غربی‌ها را برسرمیز مذاکره آورد

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابراز کرد که اقتدار ایران غربی‌ها را بر سر میز مذاکره با ایران آورده است.


769772_PhotoA

یک عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی ابراز کرد که اقتدار ایران غربی‌ها را بر سر میز مذاکره با ایران آورده است.

محمدجواد آرین‌منش، عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی  با بیان اینکه مذاکرات هسته‌ای باید تامین کننده حقوق هسته‌ای ملت ایران باشد، ابراز کرد: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران در میز مذاکرات با اقتدار ظاهر شد.

وی افزود: موضوعاتی وجود دارد که تیم مذاکره کننده هسته‌ای باید به آنها توجه کند و اجازه ندارد آنها را وارد معامله کند که از این میان باید به حقوق حقه ملت ایران اشاره کرد.

آرین منش ابراز کرد: فضای حاکم بر مذاکرات هسته‌ای نشان می‌دهد که ایران به دنبال یک نتیجه برد – برد است.

وی بیان کرد: تیم مذاکره کننده هسته‌ای در مذاکرات به دنیا فهماند که جمهوری اسلامی ایران به دنبال انرژی صلح‌آمیز هسته‌ای است نه اهداف جنگ‌طلبانه.

آرین‌منش عنوان کرد: بر اساس فرموده مقام معظم رهبری تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای باید با احتیاط با طرف غربی مذاکره کننده روبرو شود و نباید به مذاکرات خوش‌بین باشند.

آرین‌منش با اشاره به زیاده‌خواهی آمریکا و طرف غربی مذاکره‌کننده ابراز کرد: اگر آمریکا و طرف غربی مذاکره‌کننده از زیاده‌خواهی‌های خود دست برمی‌داشت مذاکرات اکنون به نتیجه رسیده بود.

وی با قدردانی از تیم مذاکره کننده هسته‌ای، اظهار کرد: تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای از حقوق حقه ملت ایران کوتاه نیامد و در برابر زیاده‌خواهی‌های غرب ایستادگی کرد.

آرین‌منش اقتدار ایران را علت اصلی مذاکره‌ غرب با کشورمان دانست و افزود: به طور قطع در طول سال‌های اخیر آمریکایی‌ها شاهد نفوذ جمهوری اسلامی ایران و فراگیر شدن بیداری اسلامی در منطقه بوده‌اند. آنان به خوبی تلاش ایران در کشورهای عراق، سوریه و افغانستان را دیده‌اند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها دریافته‌اند دستیابی صلح در منطقه و مقابله با افراطی‌گری بدون همراهی و همگامی با ایران امکان‌پذیر نخواهد بود. خاطرنشان کرد: اقتدار نظام ایران گروه 1+5 را وادار به مذاکره با ایران کرده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: