چهارشنبه 17 دسامبر 14 | 11:09
در ماهی سیاه کوچولو می بینیم:

مریلا زارعی در قامت چریکی ضدانقلاب+عکس

مریلا زارعی که این روزها فیلم میلیاردی شیار143 را روی پرده دارد به تازگی در فیلمی با نام ماهی سیاه کوچولو در قامت چریکی ضدانقلاب ایفای نقش کرده است.


مریلا زارعی که این روزها فیلم میلیاردی شیار143 را روی پرده دارد به تازگی در فیلمی با نام ماهی سیاه کوچولو در قامت چریکی ضدانقلاب ایفای نقش کرده است.

 این فیلم که تهیه آن برعهده محمدرضا شفیعی است توسط کارگردانی جوان به نام مجید اسماعیلی ساخته می شود.

تاکنون ۷۰ درصد از فیلمبرداری این فیلم پیش رفته و مراحل فنی آن نیز همزمان با ادامه فیلمبرداری در لوکیشنی واقع در شمال کشور در حال انجام است.

تدوین ادامه دارد

تدوین فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» مدتی پیش همزمان با فیلمبرداری توسط خشایار موحدیان و سودابه سعید نیا آغاز شده و همچنان ادامه دارد. محمود موسوی نژاد نیز همزمان با تدوین، مشغول صداگذاری این فیلم است. ساخت موسیقی فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» توسط مسعود سخاوت دوست آغاز شده است و با اتمام موسیقی و مراحل میکس نهایی این فیلم تا اواسط دی ماه آماده نمایش در جشنواره فیلم فجر می شود.

مریلا زارعی که چندین روز برای دریافت جایزه ویژه هیات داوران از جشنواره آسیاپاسیفیک به کشور استرالیا سفر کرده بود به تازگی بازی خود را در بازی در فیلم سینمایی «ماهی سیاه کوچولو» از سر گرفت.

مریلا زارعی در قامت چریکی ضدانقلاب

طبق برنامه ریزی های انجام شده در طول سفر مریلا زارعی، که یکی از اصلی ترین نقش های فیلم «ماهی سیاه کوچولو» را بر عهده دارد، پلان های مصطفی زمانی و همایون ارشادی گرفته شده است.

به گزارش میزان «ماهی سیاه کوچولو» داستانی در حاشیه حماسه آمل را به تصویر می کشد. حماسه ای که در سال 1360 از سوی مردمان انقلابی و مسلمان آمل علیه منافقان کوردل و چریکهای ضدانقلاب رقم خورد.

نکته جالب در این فیلم آن است که مریلا زارعی و مصطفی زمانی در آن در قامت دو چریک ضدانقلاب ایفای نقش می کنند. چریکهایی که بعد از مدتی خود نیز درباره ماهیت فعالیتشان به تردید می رسند.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: