پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
جمعه ۰۵ دی ۹۳ | ۱۰:۲۰
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

بیمه تکمیلی بیمه تحمیلی است

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت تقویت بیمه‌ها، گفت: بیمه تکمیلی یک بیمه تحمیلی و اجبار به مردم است و دولت باید طرح تجمیع بیمه‌ها را اجرایی کند.


13920821000319_PhotoA

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با تاکید بر ضرورت تقویت بیمه‌ها، گفت: بیمه تکمیلی یک بیمه تحمیلی و اجبار به مردم است و دولت باید طرح تجمیع بیمه‌ها را اجرایی کند.

حسن تامینی با اشاره به ویژگی‌های بودجه سال 94 اظهار کرد: به موقع آوردن بودجه اقدام خوب دولت بود.

به گفته وی، دولت در لایحه بودجه سال 1394 کل‌ کشور قیمت هر بشکه نفت‌ خام را 70 دلار در نظر گرفته است.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه تولید بیش از 95 دارو در داخل کشور انجام می‌شود، تصریح کرد: ممکن است مواد اولیه دارو از خارج وارد شود که 45 تا 50 درصد قیمت ریالی داروی وارداتی را به خود اختصاص می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه سیستم رقابتی و صادرات داروی ما خوب نیست، گفت: داروسازان کشور شرایط خوبی در این زمینه ندارند و سال آینده در اختصاص بودجه دارو وضعیت بهتری داریم.

تامینی از درنظر گرفتن 4 میلیارد تومان برای تامین داروی بیماران خاص خبر داد و یادآور شد: سال گذشته این مبلغ 2 میلیارد تومان بود و نگاه مثبتی در این زمینه در بودجه 94 دیده شده است.

وی درباره بیمه تکمیلی گفت: بیمه تکمیلی یک تحمیل و اجبار و اجحاف به مردم است و به جای بیمه تکمیلی باید بیمه‌ها را تقویت کنیم.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بسیاری از بیمه‌ها سقفی برای قرارداد با مردم می‌بندند تا آغاز سال که تعرفه‌ها اعلام شود.

وی با تاکید بر اینکه باید به گونه‌ای اقدام کنیم تا مردم دچار مشکل نشود، یادآور شد: دولت باید طرح تجمیع بیمه‌ها را اجرایی کند و هر جا که نیاز به کمک نمایندگان باشد ما کمک می‌کنیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: