دوشنبه 29 دسامبر 14 | 09:28

آغاز ثبت‌نام کارگاه‌های‌آموزشی جشنواره‌عمار

امسال برای نخستین بار در حاشیه پنجمین جشنواره فیلم عمار، کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف حوزه سینما و مستند برگزار می شود.


امسال برای نخستین بار در حاشیه پنجمین جشنواره فیلم عمار، کارگاه های آموزشی با موضوعات مختلف حوزه سینما و مستند برگزار می شود. در این کارگاه ها که در دو نوبت صبح و ظهر از تاریخ 11 تا 17 دی ماه در سالن شماره 3 سینما فلسطین برگزار می شوند، اساتید پیشکسوت و فیلمسازان جوان به ارائه مباحث تخصصی حوزه سینما و مستند خواهند پرداخت، زمان کارگاه های صبح که فیلمسازان و پژوهشگران جوان در این کارگاه ها تدریس خواهند کرد همه روزه ساعت 10 تا 12 بوده و اساتید پیشکسوت در کارگاه های ظهر که همه روزه از ساعت 13 تا 15 برگزار می شوند مطالب خود را ارائه خواهند کرد.

متقاضیان شرکت در این کارگاه ها بایست تا تاریخ 10 دی ماه 1393، از طریق سایت ammarfilm و مراجعه به درگاه ثبت نام کارگاه های آموزشی عمار، برای شرکت در این کارگاه ها ثبت نام نمایند. گفتنی است متقاضیان برای حضور در کلاسهای این دوره، بایست مبلغ 20000 تومان از طریق درگاه اینترنتی موجود در سامانه ثبت نام کارگاه ها واریز نموده و کارت حضور در کارگاه ها را از طریق همین سامانه دریافت نمایند. همچنین لازم به ذکر است که مبلغ ذکر شده به عنوان ورودی شرکت در کارگاه هاست و هنرجویان، چه متقاضی شرکت در یک جلسه هستند و چه می خواهند در تمام 14 کارگاه شرکت کنند، صرفا بایست مبلغ 20000 تومان پرداخت نمایند. اولویت حضور در این کارگاه ها با افرادی است که سریعتر ثبت نام کرده باشند.

لیست کارگاههای صبح و ظهر به شرح زیر می باشد:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: