جمعه 02 ژانویه 15 | 21:57
«کالای کشتار»، دعوتی همگانی به تحریم کالاهای صهیونیستی

فیلم: گرم بنوشید!

مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است.


به گزارش تریبون مستضعفین، مجموعه مستند «کالای کشتار»، ساخته محمدرضا امامقلی و تهیه شده در مرکز سفیرفیلم، دعوتی همگانی به تحریم کالای های صهیونیستی توسط مسلمانان است. این مجموعه مستند در قالب تیزرهای تبلیغاتی در قسمت های متعدد به معرفی برندهای مختلف کالاهای اسرائیلی می پردازد. 5 قسمت از این مجموعه مستند تاکنون در مرکز سفیرفیلم تولید شده است که برای نخستین بار در جشنواره عمار به نمایش در خواهد آمد.

KalaPoster

قسمت نخست این مجموعه، با عنوان «گرم بنوشید» یا Drink Warm در معرفی برند «کوکاکولا»، چندی پیش توسط سفیرفیلم در فضای مجازی منتشر شد که با استقبال بسیار مخاطبان مواجه شد و زمینه تولید قسمت های بعد را فراهم کرد. این مستند همچنین روز 12 دی ماه ساعت 16 در سالن 1 سینما فلسطین به نمایش درآمد. «گرم بنوشید» را از قسمت زیر مشاهده کنید:

 

قسمت دوم این مجموعه با عنوان «غذای خوب، زندگی خوب» در معرفی شیر خشک «نان» تولید شده است که شب گذشته در سالن 1 سینما فلسطین به نمایش درآمد و با استقبال بسیار مخاطبان روبرو شد.

 

قسمت سوم این مجموعه با عنوان «استراحت کن، کیت کت بخور» در معرفی برند شکلات سازی «کیت کت» ساخته شده است نیز امشب در جشنواره عمار به نمایش درآمد

قسمت چهارم این مجموعه با عنوان «لوازم آرایش لورآل» در معرفی برند محصولات آرایشی «لورآل» ساخته شده است. این قسمت از «کالای کشتار» 14 دی ماه ساعت 16 در سالن 1 سینمافلسطین اکران خواهد شد.

 

قسمت آخر این مجموعه نیز با عنوان «نستله» به معرفی برند «نستله» می پردازد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.