پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۶ دی ۹۳ | ۱۷:۳۳
پاسداشت حاج صادق آهنگران توسط هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب

فرج‌الله سلحشور،یوسف‌پیامبر خود را تقدیم کرد

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.


3923bea270a8-4fc1-4635-ad91-fd06509c7556

در پی موج تقدیم از حاج صادق آهنگران، فرج الله سلحشور، سریال و کتاب یوسف پیامبر را طی نامه ای به حاج صادق آهنگران تقدیم کرد.

در پی موج راه افتاده در بین اصحاب فرهنگ و هنر انقلاب اسلامی برای تقدیر از حاج صادق آهنگران، «فرج الله سلحشور» نیز به جمع تقدیرکنندگان از وی پیوست.

بر اساس همین گزارش، این کارگردان پیشکسوت سینما و تلویزیون در یادداشتی که به عمارفیلم ارسال شده است، سریال و کتاب یوسف پیامبر خود را به حاج صادق آهنگران اهدا کرد. متن تقدیمی وی از این قرار است:

هوالعزیز


برادرم حاج صادق آهنگران عزیز ارجمند؛ شهادت می دهم که همه عمر شما صرف خدمت به انقلاب و اسلام شده، بر آن همه ایثار و فداکاری ارج می نهم و سریال قرآنی یوسف پیامبر و کتاب آن را که حاصل سال ها عمر حقیر است تقدیم حضور گرامی تان می کنم امید که مفید فایده افتد.

فرج الله سلحشور

گفتنی است پیش از این هشت نفر دیگر از فعالان و هنرمندان جبهه فرهنگی انقلاب شامل آقایان سید ناصر حسینی پور، محمدحسین نیرومند، علی محمد مودب، محمدمهدی سیار، بهزاد پروین قدس، نعمت اله سعیدی، ابراهیم فیاض و اسفندیار قره باغی نیز برخی از آثارشان را تقدیم کرده بودند. تقدیر از حاج صادق آهنگران طی مراسمی در اختتامیه جشنواره فیلم عمار که در تاریخ 19 دی ماه از ساعت 18:30 در سینما فلسطین برگزار می شود، صورت خواهد گرفت.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: