جمعه 09 ژانویه 15 | 09:32
مدیرعامل شرکت سپاد:

دوران فیلم‌های دفاع مقدس تمام نشده

مدیرعامل شرکت سپاد گفت: دوران فیلم‌های دفاع مقدس تمام نشده است.


13910727000281_PhotoA

مدیرعامل شرکت سپاد گفت: دوران فیلم‌های دفاع مقدس تمام نشده است.

سیدمهدی درهمی امشب در مراسم تجلیل از عوامل فیلم سینمایی شیار 143 در منطقه تجاری گردشگری سپاد، اظهار کرد: موضوع فیلم سینمایی شیار 143 برای سپاد که تمامی سهامداران آن ایثارگر هستند، بسیار اهمیت دارد.

وی با بیان اینکه 10 هزار ایثارگر سهامدار اولیه شرکت سپاد هستند، تصریح کرد: افرادی که دیروز به میدان نبرد رفتند، امروز در عرصه اقتصادی فعالیت می‌کنند و علاوه بر اقتصاد به دنبال مقوله فرهنگ نیز هستند؛ به همین دلیل فیلمی همانند شیار 143 برای این مجموعه بسیار حائز اهمیت است.

مدیرعامل شرکت سپاد با اشاره به اینکه کشور در زمینه فرهنگی با چالش مواجه شده است، تشریح کرد: استکبار جهانی از فضای سینمای کشورهای در حال توسعه سوءاستفاده می‌‌کند تا به اهداف شوم خود برسد.

درهمی متذکر شد: در این فضا شیار 143 به عنوان یک فیلم ارزشی نجات‌دهنده فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

وی با بیان اینکه شرکت سپاد در فضای اقتصادی جامعه دامان خود را از بسیاری از شائبه‌ها پاک نگه داشته است، متذکر شد: دفاع از شیار 143 برای ما که به دنبال فرهنگ ایثار و شهادت هستیم یک وظیفه محسوب می‌شود.

مدیرعامل شرکت سپاد با بیان اینکه ورود مجموعه‌های اقتصادی به عرصه فرهنگ باید هدف‌دار و معنادار باشد یادآور شد: شیار 143 هم از بُعد هنری و هم به لحاظ ارزش‌گذاری در فرهنگ ایثار و شهادت تأثیر بسزایی در جامعه گذاشت.

وی در پایان اضافه کرد: کسی گمان نکند که دوره فیلم‌های دفاع مقدس تمام شده است و فیلم شیار 143 نشان‌دهنده این مسئله بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: