جمعه 09 ژانویه 15 | 11:16
دوباره سازی فیلم انگلیسی

«فرار» لیام نیسن از زندان سینما

درام اجتماعی و غیرمتعارف «فرار»،توسط دو شرکت مستقل فیلمسازی لجندری پیکچرز و استودیو کانال دوباره سازی می‌شود.


13931018000025_PhotoA (1)

درام اجتماعی و غیرمتعارف «فرار»،توسط دو شرکت مستقل فیلمسازی لجندری پیکچرز و استودیو کانال دوباره سازی می‌شود.

این محصول صنعت سینمای انگلستان در سال 2008 اکران عمومی شد.نسخه جدید سینمایی این فیلم با بازی لیام نیسن در نقش یک زندانی بخت برگشته،جلوی دوربین خواهد رفت.

قصه فیلم درباره مرد زندانی میان سالی است که دوران محکومیت پانزده ساله خود را در یک زندان دورافتاده سپری می‌کند.زمانی که مرد متوجه می‌شود دخترش در دام مواد مخدر افتاده،تصمیم می‌گیرد از زندان فرار کرده و خودش را به او برساند.

او با هم کاری چند تن از زندانی‌ها حفر یک تونل را آغاز می‌کنند.اما قبل از پایان کار و فرار دسته جمعی از زندان،مرد متوجه می‌شود دخترش مرده است.قصه فیلم از این نقطه،وارد مرحله چالش برانگیز تازه و پیش بینی نشده‌ای می‌شود.حالا مرد زندانی در پی انتقام است.

فیلمنامه نسخه جدبد «فرار» را شان او کیف نوشته است و روپرت وایت به عنوان مشاور کارگردان و فیلمنامه با این نسخه هم کاری دارد. وایت امر کارگردانی نسخه اصلی را به عهده داشت.این نسخه با تحسین بالای منتقدان سینمایی روبرو شد.

نقش کاراکتر محوری ماجرا در نسخه سال 2008 را برایان کاکس به عهده داشت. جوزف فاینس و دومینیک کوپر هم در این فیلم بازی داشتند.

لیام نیسن بازیگر ایرلندی تبار سینما در حال حاضر سومین قسمت مجموعه فیلم اکشن و دلهره آور «ربوده شده» را آماده نمایش عمومی دارد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: