سه‌شنبه 09 نوامبر 10 | 19:55

كمك آمريكا به سيل‌زدگان حضور 600 جاسوس سيا در پاكستان بود

مدير ستاد طلاب پاكستاني با بيان اينكه غربي‌ها بخصوص آمريكايي‌ها به بهانه كمك‌‌رساني به پاكستان آمده اما به كارهاي ديگري همچون جاسوسي مشغولند، اظهار داشت: سيا رسماً اعلام كرده كه حدود 600 جاسوس در پاكستان مشغول فعاليت هستند.


«سيد طالب حيدر» مدير ستاد طلاب پاكستاني، در خصوص سيل پاكستان و فعاليت‌هاي امدادگران خارجي در آن گفت: كشورهايي مانند ليبي و عربستان در پاكستان مشغول فعاليت هستند كه بيشتر به آسيب‌ديدگان سني مذهب رسيدگي مي‌كنند.

ايران بيشترين خانه فرهنگ را در پاكستان دارد اما كمترين كار فرهنگي را انجام مي‌دهد
وي افزود: كمك‌ها به پاكستاني‌ها از راه تكفيري‌ها و سلفي‌ها منتقل مي‌شود كه مشخص است به چه كساني مي‌رسد. آنها فعاليت زيادي در پاكستان دارند و با مردم در ارتباط هستند.
وي با اشاره به اينكه ايران خانه‌هاي فرهنگ زيادي در پاكستان دارد اما كمتر با مردم پاكستان ارتباط برقرار مي‌كند، اظهار داشت: ايران بيشترين خانه فرهنگ بين تمام كشورها را در پاكستان دارد اما كيفيت كار پايين است.
مدير ستاد طلاب پاكستاني افزود: چند روز پيش در ايالت سرحد پاكستان و نزديكي مرز افغانستان مردم منطقه عليه آمريكا راهپيمايي و تظاهرات كردند كه «به جاي هزينه تبليغات زياد در اين منطقه به مردم كمك كنيد»، در حاليكه جمهوري اسلامي ايران كمك‌هاي زيادي به مردم اين منطقه كرده و هيچ تبليغاتي ندارد.

زبان اردو در برنامه‌هاي جمهوري اسلامي ايران هيچ جايي ندارد
حيدر با ذكر اين نكته كه براي زبان اردو در برنامه‌هاي جمهوري اسلامي ايران هيچ جايي نيست در حاليكه بيشترين افراد در هند و پاكستان اردو زبان هستند، يادآور شد: همه از راه‌اندازي زبان اردو سخن مي‌گويند، اما در عمل چيزي مشاهده نمي‌كنيم، تنها در ساعاتي پخش كمي است كه آن هم بدون برنامه است.
وي با ذكر اين نكته كه دولت پاكستان در زمينه كمك‌رساني وضعيت درستي ندارد و تمام كمك‌ها به دست مردم نمي‌رسد، گفت: قرار بود از سوي ايران 3 منطقه به كمك رساني اختصاص داده شود، اما كمك‌هاي ايراني مشخص نيست بطوريكه حتي شيعيان پاكستان نيز سؤال مي‌كنند آيا ايران كمكي به‌پاكستان مي‌كند يا خير؟

نتيجه حضور آمريكا براي كمك به سيل زدگان پاكستان حضور 600 جاسوس سيا
مدير ستاد طلاب پاكستاني با ذكر اين نكته كه غربي‌ها بخصوص آمريكايي‌ها به بهانه كمك‌‌رساني به پاكستان آمده اما به كارهاي ديگري همچون جاسوسي مشغولند، اظهار داشت: سيا رسماً اعلام كرده كه حدود 600 جاسوس در پاكستان مشغول فعاليت هستند.
حيدر در پايان با اشاره به شايعات مطرح شده در خصوص هجوم آوارگان پاكستاني به ايران گفت: از سرحد پاكستان تا مرز ايران بيش از 600 كيلومتر فاصله است و سيل‌زدگان به فكرشان خطور نمي‌كند كه به ايران آمده و پشت مرزهاي ايران بمانند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.