دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹
یکشنبه ۲۱ دی ۹۳ | ۱۴:۵۰
محصول مشترک اروپایی‌ها

ژان رنو «راه عقاب» را طی می‌کند

ژان رنو بازیگر مطرح سینمای فرانسه ،«راه عقاب» را آماده نمایش عمومی می‌کند.این فیلم حال و هوایی درام دارد.


13931020000127_PhotoA

ژان رنو بازیگر مطرح سینمای فرانسه ،«راه عقاب» را آماده نمایش عمومی می‌کند.این فیلم حال و هوایی درام دارد.

رنو در این فیلم یک بار دیگر با یک نوجوان هم بازی شده است. داستان فیلم در باره پسر نوجوانی است که جوجه تازه به دنیا آمده یک عقاب را پیدا کرده و به منزل خود می‌برد.

او پس از نجات دادن بچه عقاب،قصد نگهداری از آن را دارد. ولی خانواده نوجوان مخالف این کار هستند. پسر نوجوان برای محافظت از این جوجه، از همسایه پیر و مهربان خود کمک می گیرد. نقش همسایه مهربان را رنو بازی کرده است. توبیاس مورتی هم بازیگر نوجوان فیلم است. این درام محصول مشترک سینمای دو کشور اروپایی فرانسه و اتریش است.

کار فیلمبرداری «راه عقاب» هفته قبل تمام شد و هم اکنون در مراحل فنی قرار دارد.فیلم برای نمایش عمومی در فصل زمستان 2015 آماده می‌شود.

کارگردانی این درام خانوادگی را تیم دونفره ژراردو الیورس و اوتمار پنکر به عهده داشته‌اند. آن ها فیلم را براساس فیلمنامه‌ای از پنکر ساخته‌اند.

ژان رنو قبل از این هم با بازیگران نوجوان همبازی بوده است. تماشاگران سینما در این رابطه اکشن پرتنش «لیون/حرفه‌ای» را به یاد می‌آورند. از فیلم‌های مطرح این بازیگر در سال‌های اخیر می توان به ««آلکس کراس» اشاره کرد. در این فیلم او با تیلور پری بازیگر سیاه پوست سینما همبازی بود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: