شنبه 17 ژانویه 15 | 13:17

عکس:زائری، جلیلی و دهباشی، سربازان‌عراقی

حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد وی به همراه وحید جلیلی و حسین دهباشی با سربازان عراقی عکسی به یادگار انداخته اند. این عکس متعلق به عکس ماه‌های پس از سقوط صدا می‌باشد و در سفر عتبات گرفته شده است.


به گزارش تریبون مستضعفین حجت‌الاسلام محمدرضا زائری در صفحه اینستاگرام خود عکسی منتشر کرد وی به همراه وحید جلیلی و حسین دهباشی با سربازان عراقی عکسی به یادگار انداخته اند. این عکس متعلق به عکس ماه‌های پس از سقوط صدا می‌باشد و در سفر عتبات گرفته شده است.

10643887_1035349886481304_1760613615_n

زایری در توضیح این عکس نوشته است:

سالها پيش بغداد پس از سقوط صدام با دو نفر از بهترين دوستان اين سالها ، وحيد جليلي و حسين دهباشي و هنوز هم بعد از اين همه سال در تهران هر دو را دوست دارم و چرا نشود ؟ چرا من در عين حفظ موضع شفاف و صريح سياسي ، اعتقادي ، فكري و فرهنگي خود با هر دو رفيق نباشم ؟ من حق دارم هم مجله خوب پيام فضلي نژاد ( عصر انديشه ) را تحسين كنم و هم روزنامه قشنگ محمد قوچاني ( مردم امروز ) را بخوانم و لذت ببرم ، حق دارم هم كتاب جديد نشر ثالث را بخرم و هم به كتابفروشي مجمع ناشران بروم ، حق دارم هم دلتنگ صفاي آيت الله امجد باشم و هم سخنراني استاد رحيم پور ازغدي را گوش كنم … چرا نشود من در عين اينكه خودم هستم نه هيچ كس ديگر ! ، هم مثل پدرانم كه يا مرگ يا خميني گفتند تا آخرين قطره خونم بگويم يا مرگ يا خامنه اي و بچه هايم را هم فدايي رهبر انقلاب بدانم ولي در همان وقت هم حالم از ريا و تظاهر و نفاق به هم بخورد؟ چرا نشود هم درخشش روزافزون انقلاب اسلامي را در جهان ببينم و به آن ببالم و هم از اين بترسم و نگران باشم كه با رفتار و روش بعضي فضاي اختناق و ديكتاتوري در داخل كشور به وجود بيايد ؟

 

  1. ناشناس
    17 ژوئن 2015

    بعدا میفهمی که چرا نمیشود.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: