یکشنبه 18 ژانویه 15 | 10:06

صد مربی سرود کشوری آموزش می‌بینند

دومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور، توسط خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه‌ای اوج از ۲۹ دی‌‎ماه در موسسه آموزش عالی محمدشهر کرج برگزار می‌شود.


خانه سرود انقلاب اسلامیدومین دوره آموزشی مربیان سرود سراسر کشور، توسط خانه سرود انقلاب اسلامی وابسته به سازمان هنری رسانه‌ای اوج از ۲۹ دی‌‎ماه در موسسه آموزش عالی محمدشهر کرج برگزار می‌شود.

فراخوان این دوره آموزشی از 13 آذرماه گذشته آغاز شده بود.

مربیان سرودی که سال گذشته در اولین دوره آموزشی خانه سرود شرکت داشتند و آزمون‌های آن را با موفقیت به پایان رساندند، در این دوره حضور دارند. همچنین تعدادی از مربیان نیز برای اولین مرتبه در این دوره آموزشی شرکت می کنند.

مربیان سرود در این طرح پس از سطح‌سنجی، دوره آموزشی را در زمینه موسیقی طی چهار روز به پایان می‌رسانند. مباحث مربوط به تئوری موسیقی، تکنیک‌های مرتبط با آواز و آموزش‌های مبنایی در زمینه نواختن ساز از جمله سرفصل‌هایی است که در این دوره آموزشی ارائه خواهند شد.

در این دوره آموزشی بیش از یکصد مربی سرود از سراسر کشور حضور دارند.

بسترسازی و ایجاد زمینه مناسب به منظور تربیت نیروی انسانی متخصص، شناسایی و کشف و هدایت و تربیت افراد مستعد و ایجاد فضای مناسب برای رشد و پرورش آنها، ارائه اطلاعات تخصصی در زمینه موسیقی و مهارت‌های مورد نیاز و استمرار امر آموزش در راستای نیل به اهداف خانه سرود انقلاب اسلامی از جمله اهداف این دوره آموزشی است.

شهرام توکلی، رازمیک اوهانیان، محمدرضا صادقی و مجید اکبری از جمله اساتید این دوره آموزشی هستند.

لازم به ذکر است طرح این دوره آموزشی توسط محمد آرزم و مجید  اکبری نوشته شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: