یکشنبه 25 ژانویه 15 | 16:36
اسقف اعظم ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی:

اهانت به مقدسات دین اسلام محکوم است

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی اهانت به مقدسات دین اسلام را محکوم کرد.


13931105000555_PhotoA

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور در پیامی اهانت به مقدسات دین اسلام را محکوم کرد.

اسقف اعظم سیبوه سر کیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور با محکوم کردن عمل اهانت‌آمیز نشریه شارلی ابدو گفت: «مسیح به ما، انسان‌ها تاکید می‌کند، که به یکدیگر مهر بورزیم، همانطور که خود را محبت می‌کنیم و همچنین در راستای این قانون الهی، هر که همسایه خود را محبت می‌کند، ملزم به احترام به دین و اعتقاد او نیز می‌باشند و هیچ کس اجازه بی‌حرمتی به هیچ دینی را ندارد، زیرا همه ادیان با هدف قرابت انسان_انسان و انسان_خدا، ظهور کرد‌ه‌اند.

وی ادامه داد: این چنین اعمال ناشایست نه فقط با اساس ادیان، که مهر و محبت و آرامش و صلح است، منافات دارد، بلکه در میان انسان‌ها تنش ایجاد کرده و بذر دشمنی و نفاق می‌کارد. لذا هر کس باید بکوشد، با اتکا به قانون محبت سفیر صلح و انسان دوستی در جهانی باشد.

اسقف اعظم سیبوه سرکسیسیان خلیفه ارامنه تهران و شمال کشور گفت: مطمئنا همه ادیان منادی مهر، صلح و همکاری متقابل و همزیستی مسالمت آمیز هستند، اما متاسفانه ما در پشت صحنه همه این اهانت‌ها اثر صهیونیسم و دیگر عاملین را شاهد هستیم، پس در نتیجه ما با هوشیاری کامل موظفیم هر یک از ما موحدان، با وفاداری نسبت به دین و اعتقادمان، جهت برقراری زندگی‌ای والا و بهتر کوشا باشیم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.