جمعه 30 ژانویه 15 | 09:39
نماینده ولی‌فقیه درسپاه محمدرسول الله تهران:

حفظ وحدت مهم‌ترین نیاز کشور است

نماینده ولی‌فقیه در سپاه محمدرسول الله تهران گفت: حفظ وحدت مهم‌ترین نیاز کشور است و غفلت و بی‌تفاوتی آب به آسیاب دشمن ریختن است که باید از آن دوری کنیم.


13931103000436_PhotoA

نماینده ولی‌فقیه در سپاه محمدرسول الله تهران گفت: حفظ وحدت مهم‌ترین نیاز کشور است و غفلت و بی‌تفاوتی آب به آسیاب دشمن ریختن است که باید از آن دوری کنیم.

حجت‌الاسلام عبدالعلی گواهی پنج‌شنبه شب در دومین سالگرد شهادت شهید فرضعلی عرب از فرماندهان لجستیکی سپاه در شهرستان نکا اظهار کرد: تبلیغ و تبیین درست از دهه فجر از وظایف مهم ماست که نباید نادیده گرفته شود تا انقلاب به دست صاحب اصلی‌اش برسد.

وی افزود: برای رسیدن به فوز عظیم نیازمند جهاد در راه خدا هستیم که سیدالشهدا (ع) نیز در این راه به شهادت رسیدند و شهدای ما با الگو از سرور و سالار شهیدان، شهادت را انتخاب کردند.

نماینده ولی‌فقیه درسپاه محمد رسول‌الله تهران با بیان اینکه نباید از مقام دنیایی غافل باشیم ادامه داد: دنیا باید پلی برای رسیدن به سعادت، جاودانگی و قرب الهی باشد و همچون شهدا در مسیر خدا قرار گرفته و به تعالی رسیده و عاقبت به خیر شویم.

گواهی با اشاره به عوامل پیروزی ایران اسلامی در جنگ تحمیلی یادآور شد: ‌وحدت کلمه، اطلاعت‌پذیری از فرماندهی ولی‌فقیه و بصیرت و آگاهی از عوامل پیروزی رزمندگان ما در طول هشت سال دفاع مقدس بوده است که باید مورد توجه ما قرار گرفته و ولایت‌مداری جزء لاینفک زندگی ما باشد.

نماینده ولی‌فقیه درسپاه محمد رسول‌الله تهران با اشاره به شرایط حساس فعلی جامعه و هتک حرمت نسبت به ساحت مقدس نبی اکرم (ص) افزود: دشمنان اکنون تلاش دارند تا علیه انقلاب و نظام موضع‌گیری کنند و امروز بر هر کسی که گرما و سرمای این انقلاب را چشیده لازم است که تبلیغ درست از دهه فجر داشته‌ باشند.

وی گفت: حفظ وحدت مهم‌ترین نیاز کشور است و غفلت و بی‌تفاوتی آب به آسیاب دشمن ریختن است که باید از آن دوری کنیم.

گواهی ادامه داد: برخی از افراد با اموال خود معامله کرده‌اند و اموال خود را در راه خدا انفاق می‌کنند و شهدا با نثار جان خود به فوز عظیم و عاقبت به خیری دست یافتند، اما شهید، جان خود را در برابر رضای حق وقف کرده که این مسئله یک حرکت بزرگ فرهنگی است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه محمدرسول‌الله تهران بیان داشت: شهدا دارای ارزش، قرب و منزلت والایی هستند و هر کدامشان به اندازه تاریخ بشر ارزش و جایگاهی بی‌بدیل و دست‌نیافتنی دارند که باید الگوی همه‌جانبه برای ما باشند.

وی گفت: برگزاری این یادواره‌ها سبب می شود تا در مسیر آرمان‌های امام راحل و شهدا در اطلاعت از رهبری گام برداریم و با توجه به اینکه شهدا به تکلیف خود عمل کردند وظیفه کنونی ما نیز عمل به تکلیف است و برای ماندگاری در تاریخ باید به تکلیف‌مان در قبال انقلاب و نظام، به درستی و به نحو مطلوب عمل کنیم.

این مراسم با مداحی و قرائت دعای توسل به پایان رسید.

به گزارش فارس، فرضعلی عرب از فرماندهان لجستیکی سپاه و متولد سال 1331 بوده که از جانبازان هشت سال دفاع مقدس است.

وی بر اثر جراحت وارده از گازهای شیمیایی در طول جنگ مجروح شد و بعد از تحمل سختی‌های فراوان در نهم بهمن ماه سال 91 به ملکوت اعلی پیوست.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: