سه‌شنبه 03 فوریه 15 | 16:49

تبلیغات پرحجم دولتی برای استقبال روحانی

فردا -چهارشنبه- اصفهان میزبان رییس محترم جمهور خواهد بود. اما این روزها خیابان های اصفهان تغییر شکل داده اند و با حجم بسیار بالای تبلیغات برای سفر استانی دولت یازدهم به اصفهانی رنگین شده اند.


حالی که ساعاتی تا ورود هیئت دولت یازدهم به اصفهان در سیزدهمین سفر استانی باقی نمانده است، در اصفهان با اتفاق واقعا جالبی روبرو هستیم.

فردا -چهارشنبه- اصفهان میزبان رییس محترم جمهور خواهد بود. اما این روزها خیابان های اصفهان تغییر شکل داده اند و با حجم بسیار بالای تبلیغات برای سفر استانی دولت یازدهم به اصفهانی رنگین شده اند.

تبلیغاتی که در تمام نقاط شهر گسترده است و در حال حاضر تقریبا هیچ چهارراه، میدان، خیابان، بزرگراه و گذرگاه پر رفت و آمدی در اصفهان وجود ندارد که در آن خبری از بیلبورد های تبلیغاتی سفر استانی رییس جمهور به اصفهان نباشد؛ و نکته بدتر این که در برخی میدان ها و چهارراه های پر رفت و آمد, بیش از دو یا سه  بیلبورد و لمپست تبلیغاتی نصب شده است که نشان از اسراف فوق العاده ای در این زمینه دارد. به طور مثال  در میدان بزرگمهر 3 بنر بزرگ، میدان آزادی 4 بنر بزرگ، میدان انقلاب 2 بنر بزرگ، ابتدای خیابان پروین 3 بنر بزرگ و …. نصب شده است.

گفتنی است به نظر می رسد حجم تبلیغات انتخاباتی آقای روحانی در خرداد 1392 بسیار کمتر از تبلیغات برای سفر استانی ایشان به اصفهان بوده باشد!! و این جای تأمل دارد.

درست است که امضای زیر تمامی بندها به نام “ستاد استقبال مردمی از کاروان تدبیر و امید” است ولی باز هم دلیل می شود که به این شدت اسراف صورت بگیرد، برای بنرهایی که چهارشنبه ساعت 10 صبح به زباله تبدیل می شوند و هیچ کاربری دیگری نخواهند داشت، حتی اگر هزینه گزافی که برای این کار خرج شده است را در نظر نگیریم!

ضمنا با وجود تبليغات چندين ساعته و سنگين صداوسيماي مركز استان اصفهان، ديگر نيازي به چنين تبليغاتي آن هم با اين حجم نبوده است.

در ادامه تصاویری از این افراط در تبلیغات یک سفر استانی را می بینیم:

alt

 

http://teribon.ir/img/2015/02/6rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/5rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/3rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/7rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/4rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/8rohani.jpg

http://teribon.ir/img/2015/02/2rohani.jpg

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: