شنبه 07 فوریه 15 | 10:51
رئیس دیوان عدالت اداری

انقلاب اسلامی بستر ظهور مجدد اسلام شد

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جمهوری انقلاب اسلامی سرآغاز یک تحول عظیم در ایران و همچنین بستر ظهور و تبلور اسلام شد.


13921105000124_PhotoA

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: جمهوری انقلاب اسلامی سرآغاز یک تحول عظیم در ایران و همچنین بستر ظهور و تبلور اسلام شد.

حجت‌الاسلام محمدجعفر منتظری رئیس دیوان عدالت اداری با اعلام این مطلب افزود: پس از ظهور اسلام در 14 قرن پیش این دین مبین در چندین برهه در ایران متبلور شد اما به دلایلی این تبلور و ظهور موفق نبود.

وی افزود: اما در حادثه عظیم 22 بهمن و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی اسلام فرصت مجددی یافت تا ظهور و بروز داشته باشد.

منتظری گفت: پیروزی انقلاب اسلامی با رهبری داعیانه امام خمینی توانست برگ زرینی در تاریخ به وجود بیاورد و آغاز تحول بزرگی در دنیا شد.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: امام راحل فرمودند انقلاب را صادر خواهیم کرد و اکنون پس از گذشت 35 سال شاهد صدور انقلاب بوده و می‌توانیم آثار و نشانه‌های آن را در جای جای جهان ببینیم.

وی افزود: امروز توجه جهانیان به اسلام ناب جلب شده و ما امیدواریم این حرکات همچنان تداوم داشته باشد تا به نقطه‌ای برسد که مقدمه انقلاب جهانی و ظهور منجی عالم بشریت باشد.

منتظری در پاسخ به این سؤال که به نظر شما مردم امسال چگونه در راهپیمایی حاضر خواهند شد گفت: مردم عزیزمان در طول 35 سال گذشته هر سال باشکوه‌تر و مستحکم‌تر از گذشته در راهپیمایی 22 بهمن حضور داشته‌اند.

وی افزود: امیدواریم امسال نیز با توجه به شرایط جهانی و منطقه‌ای مردم وظیفه‌شناسمان در قبال وظیفه‌ای که نسبت به مردم منطقه دارند در این راهپیمایی حضور پرشور داشته باشند.

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: ملت هوشیار و بصیر ایران با توجه به همه مشکلات داخلی که منشأ بسیاری از آنها دشمنان هستند پای نظام ایستاده‌اند و در تمام این سالها به وظیفه خود عمل کردند و در مقابل توطئه‌های دشمنان ایستاده‌اند.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: