پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۲۱ بهمن ۹۳ | ۱۱:۳۰

اقتدارملی از مسیر اقتدارعلمی میسر می‌شود

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل گفت: اقتدار ملی از مسیر اقتدار علمی میسر می‌شود و اقتدار کنونی کشور در سایه تفکر بسیجی حاصل شده است.


13920526100600722998543

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل گفت: اقتدار ملی از مسیر اقتدار علمی میسر می‌شود و اقتدار کنونی کشور در سایه تفکر بسیجی حاصل شده است.

مرتضی ابراهیمی عصر امروز در جشن بزرگ انقلاب دانشگاه آزاد اسلامی واحد خلخال اظهار داشت: حاکمیت هر کشور شناسنامه آن کشور بوده و مردم در بهمن 57 به استقبال و رهبر کبیر انقلاب اسلامی رفتند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی با رهبری امام راحل برای تربیت ملت ایران اسلامی آمد، گفت: امام راحل برای کسب ثروت و قدرت و حکمرانی نیامده بود و ضروری است شخصیت حقوقی امام (ره) مطالعه شود.

ابراهیمی با تشریح اینکه امام راحل با نور و روشنایی به هدایت مردم و جوانان ایران آمده است، بیان کرد: این انقلاب اسلامی با هویت امام راحل در دنیا شناخته شده و برای جوانان و ملت ایران افتخار بزرگی است و دانشگاه بهترین سنگر تربیت و دانش روز بوده تا با دستاوردهای انقلاب اسلامی به قله‌های رفیع علم و فناوری و نظامی برسیم.

رئیس بسیج اساتید استان اردبیل اراده و تصمیم غرب رابه فرمان آمریکا دانست و افزود: ملت ایران افتخارش به تکیه بر توانایی و سرمایه‌های اصلی خود جوانان، دانشجویان و اساتید کشورمان بوده که برای مقابله با دشمن به استقلال و آزادی و هویت اصلی خود که برگرفته از اباعبدالله الحسین (ع) با شعار هیات مناالذله است، تکیه کرده است.

وی تصریح کرد: جوانان ما هیچ وقت اجازه نمی‌دهند دشمن به کشورمان یورش بیاورد چرا که ما زیر هیچ ظلمی نمی‌رویم و با دستاوردهای عظیم و توانایی و مدیریتی که بر جهان داریم با هویت، دیانت و اعتقادات خود به پبش رفته و هویت فرهنگی که از انقلاب اسلامی داریم هدیه امام راحل به ملت ایران است.

ابراهیمی داعش را بدون هویت دانست و گفت: غرب با راه‌اندازی داعش بدون هویت قصد دارد به اسلام واقعی حمله‌ور شده و به مبارزه با اسلام بیاید اما ملتی که هویت نداشته باشد شکست‌پذیر بوده و داعش با هوشیاری فرزندان انقلاب و با مبارزه سرداران رشید اسلام سرنگون و تفکر غلط تمدن سازشان دفن خواهد شد.

استاد دانشگاه محقق اردبیلی با اشاره به اقتدار علمی ایران که در دنیا به اثبات رسیده و دانش هسته‌ای و فضایی تصریح کرد:در حال حاضر در علم و فناوری و دانش هسته‌ای و فضایی از رقیبان خود پیشی گرفته‌ایم و غرب از اقتدار علمی و نظامی که داریم در هراس بوده چرا که اقتدار علمی و نظامی ما در کنار اقتدار معنوی ما است.

وی افزود: جوانان و دانشگاهیان امروز ایران اسلامی مانع هرگونه پیشروی دشمن می‌شوند و انقلاب با پیشروی اسلام شیعی در غرب و میان اقلیت‌های دنیا بهترین پناهگاه بوده و در مقابل، غرب منشا انحرافات جهان معاصر شناخته شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: