شنبه 14 فوریه 15 | 12:39
دبیر جبهه جهانی انقلاب اسلامی ایران مطرح کرد

ناکامی دشمنان از تخریب چهره اسلام

دبیر جبهه جهانی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به ناکامی دشمنان از تخریب چهره اسلام گفت: استکبار خطر نفوذ انقلاب اسلامی را به خوبی حس کرد.


13931119000166_PhotoA

دبیر جبهه جهانی انقلاب اسلامی ایران با اشاره به ناکامی دشمنان از تخریب چهره اسلام گفت: استکبار خطر نفوذ انقلاب اسلامی را به خوبی حس کرد.

علی‌اکبر براتی جمعه شب در همایش بررسی بین‌المللی پیام‌های انقلاب اسلامی در دهکده جهانی مقاومت در روستای کیاپی مازندران و یادمان شهید مصطفی محمود مازح از شهدای اجراکننده حکم اعدام سلمان رشدی که به فتوای امام راحل صادر شده بود با اشاره به اینکه شیخ حسین زراعی روحانی متولد شده در این روستا در وقت خودش پیام جهانی امام را درک کرد و کیاپی را به دهکده جهانی تبدیل کرد، گفت: مردم دنیای کیاپی را به ولایت‌مداری و قرار گرفتن در خط امام حسین (ع) می‌شناسند.

وی با اشاره به حضور حماسی مردم در 22 بهمن امسال ادامه داد: مردم بار دیگر در 22 بهمن حماسه آفریدند و با حضور پرشور ایستادگی خود را برای اهداف انقلاب اسلامی ایران به اثبات رساندند.

دبیر جبهه جهانی انقلاب اسلامی ایران خواستار توجه بیشتر رسانه‌ها به مواضع انقلاب اسلامی و نفوذ آن در سطح جهان شد و عنوان کرد: در 23 بهمن 57، فرانسوا میتران از گسترش انقلاب اسلامی احساس خطر کرده بود.

وی با اشاره به اینکه انقلاب‌هایی نظیر انقلاب اسلامی ایران این ظرفیت را دارند که در سایر مناطق جهان نیز گسترش یابد، افزود: حمله تروریستی در فرانسه توسط موصاد برای نشان دادن چهره خشنی از اسلام طراحی شده بود.

براتی با اشاره به اینکه فرانسه بیشترین مسلمان را در بین کشورهای اروپایی دارد، خاطرنشان کرد: عده‌ای از فرانسویان تلاش دارند برای جلوگیری بیشتر از نفوذ اسلام چهره این دین را تخریب کنند که همچنان با وجود هجمه‌های گسترده علیه اسلام ناکام بودند.

وی با اشاره به انتقال پیام اصلی انقلاب اسلامی که همان آزادی‌خواهی براساس آرمان‌های دین مبین اسلام است، گفت: انقلاب اسلامی ایران در بین ملت‌های متعدد جهان نفوذ کرد و در بسیاری از کشورهایی که در گذشته حتی یک مسلمان وجود نداشت با پیروزی انقلاب اسلامی مردم به صورت خودجوش به سمت اسلام سوق داده شدند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.