شنبه 13 نوامبر 10 | 11:30

تا دو ماه آينده در هيچ پروژه‌اي نمي‌توانم بازي كنم

ليلا اوتادي با اشاره به اين كه به دليل شكستگي پا، در هيچ پروژه‌اي نمي‌تواند بازي كند، گفت: اخباري كه درباره فعاليت سينمايي من منتشر شده، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.


ليلا اوتادي گفت: اين دومين باري است كه امسال خبرهاي كذب و نادرست از فعاليت‌هايم در دنياي مجازي و نشريات نامعتبر يا كم معتبر منتشر شده است كه براي خودم جالب و تعجب آور است!

وي ادامه‌داد: از تمام دست‌اندركاران تقاضامي‌كنم تا فضا را استريليزه و پاك كنند و خبرهاي درست تحويل مردم دهند. مردم علاقمند‌ند خبرهاي درست را بگيرند نه اخباري را كه با دشمني‌ها و كينه‌توزي‌ها ارايه مي‌شود.

اوتادي در ادامه افزود: امروز (جمعه) به توصيه دوستانم كه زودتر مطلع شدند، با پاي شكسته (كه چند وقتي است دچار آن شده‌ام) پاي كامپيوتر و دنياي مجازي نشستم و با مرور اخبار اينترنت، خبري را كه در آن نوشته شده «قرار است در نقش ندا آقاسلطان بازي كنم»، خواندم. دلم مي‌خواهد بدانم چه كسي اين دشمني را روا داشته تا با طرح اينگونه خبر، مردم را نسبت به من هيستريك و عصبي نمايد.

وي در خاتمه افزود: مدتي‌است پاي من شكسته و تا دو ماه آينده نمي‌توانم در هيچ پروژه‌اي فعاليت كنم و تمام اخباري كه درباره من منتشر شده است، كذب محض و ساخته ذهن افراد است.
صبح دیروز در خبرها آمده بود كه از روز پنج شنبه 20 آبان با طرح عنوان ليلا اوتادي در نقش ندا آقا سلطان بعنوان يك خبر شوكه كننده، فضاهاي سايبري مختلف مثل سايت بالاترين، فيس بوك، ويكتوريا و … به جريان سازي و خبرسازي عليه اين بازيگر اقدام نمودند، اين امر به حدي پيش رفت كه سايت ليلا اوتادي هك شد و عكس هاي ندا آقا سلطان در آن قرار گرفت.

پی نوشت: خبر مرتبط

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.