پنج شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۹
دوشنبه ۲۷ بهمن ۹۳ | ۱۳:۲۹

نوجوان موفق اصفهان انتخاب می‌شود

نوجوانان اصفهانی در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، هنری، مهارتی و اجتماعی جشنواره به رقابت پرداخته و پس از ارزیابی در مراحل مختلف، در مراسم با شکوهی مورد تقدیر و تجلیل مسئولین و چهره های دوست داشتنی نوجوانان قرار خواهند گرفت.


مجموعه فرهنگی عاشورائیانبه گزارش تریبون مستضعفین نخستین جشنواره نوجوان موفق اصفهان توسط عاشوراییان برگزار می گردد.

سید حمیدرضا همراه با بیان اینکه مجموعه فرهنگی عاشوراییان نخستین جشنواره نوجوان موفق اصفهان را برگزار می کند،  گفت اردیبهشت ماه سال 94 نوجوانان مقطع متوسطه (دبیرستان دوره اول) در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، هنری و مهارتی در این جشنواره به رقابت پرداخته و پس از ارزیابی شایسته ی تقدیر و تجلیل خواهند شد. این جشنواره در راستای افق و چشم انداز این مجموعه فرهنگی خواهد بود که قرار است تا سال 1400 به عنوان یک برند دینی در بین دانش آموزان مقطع متوسطه شناخته شود.

نخستین جشنواره نوجوان موفق اردیبهشت ماه سال آینده و به همت نهاد اجتماعی مجموعه در شهر اصفهان برگزار می گردد که مخاطبان آن نوجوانان مقطع متوسطه( دبیرستان دوره اول ) می باشند.

مدیر شورای اجرایی عاشوراییان افزود نوجوانان اصفهانی در عرصه های مختلف علمی، ورزشی، هنری، مهارتی و اجتماعی جشنواره به رقابت پرداخته و پس از ارزیابی در مراحل مختلف، در مراسم با شکوهی مورد تقدیر و تجلیل مسئولین و چهره های دوست داشتنی نوجوانان قرار خواهند گرفت.

 مراحل ثبت نام اولیه شرکت کنندگان نوجوان در این جشنواره از طریق سایت مجموعه فرهنگی عاشوراییان و یا حضور در دبیرخانه است که عرصه ی رقابتی خودشان را معین می نمایند و پس از آن آثار خود را به دبیرخانه ارسال می کنند. به علاوه آئین نامه های اجرایی جشنواره، عرصه ها و ملاک های ارزیابی و آدرس دبیرخانه از طریق مدارس به نوجوانان دختر و پسر اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین شرکت در مصاحبه ی حضوری و امتحان کتبی مراحل بعدی جشنواره می باشد که توسط نهاد تربیت مجموعه فرهنگی عاشورائیان اجرا می گردد.

سید حمیدرضا همراه خاطر نشان کردند: داوری و ارزیابی انتخاب نوجوان برتر در هر عرصه انجام می پذیرد و تقدیر، اهدای نشان و جوایز از برنامه های اختتامیه ی این جشنواره خواهد بود که در ادامه ی این مسیر، از کلیه ی دانش آموزان جهت شرکت در بهشت دانش آموزی که توسط نهاد هیئت مجموعه عاشوراییان  اجرا می گردد دعوت به عمل می آید. بهشت دانش آموزی از ابتدای سال 94 به صورت هفتگی و با برنامه های متنوع ویژه ی نوجوانان برگزار خواهد شد.

لازم به ذکر است مجموعه فرهنگی عاشوراییان در سال 90 برترین برترین های تشکل های مردمی کشور شده است.

  1. رویش
    ۲۸ بهمن ۱۳۹۳

    خدا حفظ شان کند ….

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: