دوشنبه 23 فوریه 15 | 16:30

نامه استعفای جمعی از فرزندان شاهد خطاب به روحانی

جمعی از فرزندان شهدای تکاب در اعتراض به عدم برکناری فرماندار اهانت کننده به شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی در نامه خطاب به رئیس جمهور خواستار تحویل پرونده شهدای خود از بنیاد شهید و استعفا از محل کار خود شدند.


جمعی از فرزندان شهدای تکاب در اعتراض به عدم برکناری فرماندار اهانت کننده به شهدا و ارزش های انقلاب اسلامی در نامه خطاب به رئیس جمهور خواستار تحویل پرونده شهدای خود از بنیاد شهید و استعفا از محل کار خود شدند.

متن این نامه بدین شرح است:

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

جناب آقای دکتر روحانی

با سلام و درود به روح ملکوتی امام عظیم الشان و شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی سلامتی و طول عمر پر برکت برای مقام معظم رهبری امام خامنه ای  دام ظله العالی و توفیق برای دولت حضرت عالی

همانگونه که مستحضرید بیست و سه روز از اهانت بی سابقه ی فرماندار شهرستان تکاب به شهدای مظلوم و تشکیک در شهادت بهترین فرزندان ملت و خیانت خواندن خدمات نظام اسلامی به خانواده های شهدا و ایثارگران می گذرد ؛ این سخنان موهن  از یک سوی عواطف خانواده های شهدا ؛ ایثارگران  و عموم امت شهید پرور و دوستداران انقلاب اسلامی را جریحه دار کرده است و از سوی دیگر موجب تشویق ضد انقلاب علیه ارزش های انقلاب اسلامی و خانواده های شهدا و ایثارگران شده است.

 از اولین روزها خانواده های شهدا؛ ایثارگران و امت شهید پرور از اقصی نقاط کشور اسلامی  خواستار برکناری و برخورد قاطع با وی شدند اما در نهایت تاسف هیچ واکنشی از سوی استانداری آذربایجان غربی  , وزارت کشور  و دولت محترم مشاهده نکردیم

آقای رئیس جمهور

حضرت عالی  که هر هفته به دیدار خانواده های شهدا و ایثارگران می روید و این  دیدارها در رسانه های مختلف بازتاب داده می شود  و در این دیدارها بر تکریم این عزیزان تاکید می کنید اما در نقطه مقابل عالی ترین مقام دولت شما در شهرستان تکاب آن را خیانت به کشور می خواند آیا بهتر نیست به جای این دیدارها در عمل از حقوق ایثارگران دفاع کنید و خاک در دهان یاوه گویان بپاشید.

انتظار ما این بود که  دولت حضرت عالی این نوع تفکرات را در نطفه خفه سازد و دامن منزه دولت را از عناصر افراطی و حاشیه ساز پاک کند اما اکنون که از دولت جز سکوت صدایی نمی شنویم این سکوت را به معنای رضایت از سخنان وی تلقی می کنیم.

حال که فرماندار خاطی و اهانت کننده کنار گذاشته نمی شود .  دولت که هیچ ؛ بنیاد شهید و امور ایثارگران به عنوان اصلی ترین متولی این امر هیچ واکنشی نشان نداد و معلوم شد که سازمانی است که اصلی ترین وظیفه ی خود که ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است را فراموش کرده است بنابرین ما فرزندان شهید از بنیاد شهید و امور ایثارگران  درخواست می کنیم پرونده شهدای ما را از بنیاد شهید تحویل دهند و نیز از محل کار خود استعفا می دهیم تا این خیانت به قول فرماندار دولت شما دوام پیدا نکند.

دوستان و دشمنان انقلاب اسلامی بدانند ما فدائیان راه مقدس شهدا و سربازان ولی فقیه هستیم.

والسلام علی من التبع الهدی

  1. ناشناس
    23 فوریه 2015

    شما چرا صحنه رو خالی می کنین.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: