شنبه 28 فوریه 15 | 14:55

تمسخر «نتانیاهو» در دیلی شو! +عکس

در پی افشای اطلاعات موساد، کمدین آمریکایی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر را به تمسخر گرفت.به نوشته شماره امروز این روزنامه اسرائیلی، «جان استوارت» کمدین آمریکایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی را برای گمراه کردن سازمان ملل در مورد پیشرفت برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران به تمسخر گرفت. وی سه شنبه شب در برنامه «دیلی شو» توجه‌ها را […]


در پی افشای اطلاعات موساد، کمدین آمریکایی «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر را به تمسخر گرفت.به نوشته شماره امروز این روزنامه اسرائیلی، «جان استوارت» کمدین آمریکایی نخست وزیر رژیم صهیونیستی را برای گمراه کردن سازمان ملل در مورد پیشرفت برنامه تسلیحات هسته‌ای ایران به تمسخر گرفت.

تمسخر «نتانیاهو» در دیلی شو +عکس

وی سه شنبه شب در برنامه «دیلی شو» توجه‌ها را به اختلاف میان ادعای نتانیاهو در سخنرانی سال ۲۰۱۲ در مجمع عمومی سازمان ملل در مورد برنامه هسته ای ایران و اطلاعات فاش شده از موساد جلب کرد.

نتانیاهو در سخنرانی سال ۲۰۱۲ در مجمع عمومی سازمان ملل گفته بود ایران دو ماه دیگر به بمب هسته‌ای دست می یابد در حالی که در اطلاعاتی که اخیرا از سازمان جاسوسی اسرائیل، موساد، افشا شده، آمده است مقامات موساد درست یک ماه پس از سخنرانی نتانیاهو گفتند ایران در مرحله انجام فعالیت‌های لازم برای ساخت سلاح نیست.

استوارت با اشاره به نقاشی بمبی که نتانیاهو نشان داده بود با کنایه و طنز گفت: فکر می‌کنم ما باید برای او یک معلم خصوصی بگیریم.

وی خطاب به نتانیاهو گفت فکر نمی‌کنی آن نقاشی به صورت عمدی نادرست کشیده شده بود؟

لازم به ذکر است که نتانیاهو در سخنرانی آن سال در سازمان ملل برای برجسته کردن هشدارش در مورد برنامه هسته‌ای ایران، یک نقاشی از یک بمب را به نمایش گذاشت.

استوارت با تاسف افزود: بهتر است به مطالب اغراق آمیز در مورد یک جنگ توجه نکنیم و گمراه نشویم.

تمسخر «نتانیاهو» در دیلی شو +عکس

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: