سه‌شنبه 03 مارس 15 | 15:18
درخواست پلیس از شهروندان

مخفیگاه قاتل فراری را شناسایی کنید+عکس

مرد جوانی که در سال 86 اقدام به قتل یک مرد به ضرب گلوله کرده بود هنوز متواری است و پلیس از شهروندان خواسته است تا در صورت شناسایی مخفیگاه وی پلیس را با خبر کنند.


13931212000405_PhotoA

مرد جوانی که در سال 86 اقدام به قتل یک مرد به ضرب گلوله کرده بود هنوز متواری است و پلیس از شهروندان خواسته است تا در صورت شناسایی مخفیگاه وی پلیس را با خبر کنند.

 

در ساعت 18:30 روز 29 فروردین سال 86 و از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110، وقوع یک فقره تیراندازی در منطقه چرمشهر به کلانتری 176 حسن آباد اعلام شد.

با حضور مأموران کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص می شود که جوانی به نام امیر ( 24ساله ) براثر اصابت گلوله شلیک شده از اسلحه شکاری مجروح و پس از انتقال به بیمارستان فوت نموده است.

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمد” و به دستور شعبه 101 جزایی دادگاه عمومی بخش فشافویه، پرونده در اختیار اداره چهاردهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز رسیدگی به پرونده و انجام تحقیقات از شاهدان صحنه نزاع و درگیری منجر به فوت مقتول، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که نزاع و درگیری به خاطر ورود چندین رأس گوسفند متعلق به مقتول به داخل یک زمین زراعی و اعتراض صاحب زمین آغاز شده است.

بلافاصله صاحب زمین زراعی بنام نوشاد ( 40  ساله ) دستگیر و در اعترافات خود عنوان می نماید که در نزاع و درگیری حضور داشته اما ارتکاب جنایت توسط کارگرش بنام “حاتم” صورت گرفته است.

“نوشاد” در اظهاراتش، در خصوص نحوه مرگ مقتول به کاراگاهان گفت: بهمراه حاتم در داخل مزرعه در حال کشاورزی بودیم که ناگهان چندین رأس گوسفند وارد مزرعه شد و در همین زمان نیز مقتول وارد زمین کشاورزی شد.

بهمراه حاتم برای بیروی کردن گوسفندان به سمت آنها رفتیم که همین موضوع باعث آغاز درگیری ما با مقتول شد؛ ناگهان حاتم با اسلحه شکاری همراه خود که آنرا برای حفاظت از حیوانات وحشی همیشه همراه خود داشت، به سمت مقتول شلیک کرد و پس از زمین افتادن مقتول، حاتم نیز از محل متواری شد و از آن‌زمان هیچ خبری از وی ندارم.

با شناسایی متهم اصلی پرونده بنام حاتم . ج ( متولد 1364 )، کارآگاهان اداره دهم در همان زمان ارتکاب جنایت به محل سکونت متهم در شهر ورامین مراجعه اما در تحقیقات مشخص می شود که وی پس از ارتکاب جنایت از محل سکونتش متواری شده است.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این خبر اعلام کرد: با توجه به ادامه رسیدگی به این پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ و به دستور مقام قضایی، دستور انتشار تصویر متهم متواری پرونده از سوی مقام قضایی صادر شده است.

لذا از کلیه شهروندان که موفق به شناسایی تصویر متهم شده و اطلاعاتی در خصوص مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در این خصوص را از طریق شماره تماس های 51055510 و 51055428 در اختیار کارآگاهان اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: