یکشنبه 08 مارس 15 | 12:28
حضور جشنواره عمار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس

اعلام برنامه‌های جشنواره عمار در راهیان‌نور

دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد برای اولین بار با راه اندازی غرفه‌های ثابت و سیار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در اردوی راهیان نور حضور گسترده داشته باشد.


???? ?? ?????? ????? ??? ?????

دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد برای اولین بار با راه اندازی غرفه‌های ثابت و سیار در مناطق عملیاتی دفاع مقدس در اردوی راهیان نور حضور گسترده داشته باشد.

با اعلام روابط عمومی جشنواره مردمی فیلم عمار، دبیرخانه این جشنواره در نظر دارد امسال در مناطق عملیاتی جنوب، حضوری فعال داشته باشد.

در همین راستا دبیرخانه جشنواره عمار در نظر دارد با راه اندازی غرفه‌های ثابت در یادمان های شهدای هویزه، پادگان دوکوهه و همچنین غرفه‌های سیار در سایر مناطق عملیاتی دفاع مقدس برای اولین بار در اردوی راهیان نور حضور گسترده ای داشته باشد.

از جمله برنامه‌های جشنواره مردمی فیلم عمار در مناطق شلمچه، طلائیه، فکه، برگزاری اکران‌های شبانه، برگزاری نشست فیلمسازان جوان انقلاب اسلامی، برگزاری اکران سیار، سینما اتوبوس، عرضه محصولات جشنواره در غرفه‌ها، ثبت‌نام از اکران کنندگان جدید، ثبت خاطرات اکران کننده‌ها از تجربه‌های اکران خود، ارائه بروشور شیوه های سوژه دهی در راستای جمع‌آوری سوژه‌های فیلمسازی از خاطرات مردمی پشت جبهه در دوران دفاع مقدس می‌باشد.

لازم به ذکر است پک اکران‌های راهیان نور، جهت اکران در اتوبوس کاروان‌ها آماده توزیع است. مسئولین کاروان‌ها جهت دریافت پک‌های اکران، پس از ثبت‌نام و دریافت کد اکران در سایت ammarportal.ir ، کلمه «راهیان 93» را به سامانه پیامکی 30001801 ارسال کنند.

همچنین زائرینی که با خودروهای شخصی در این مناطق حضور پیدا می‌کنند، جهت دریافت پک موسیقی‌های ارزشی و انقلابی می‌توانند به غرفه‌های جشنواره مردمی فیلم عمار در مناطق یاد شده مراجعه کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: