سه‌شنبه 10 مارس 15 | 10:02
پولیتیکو؛

سیلی محکم به صورت آمریکا

«این بی سابقه است که یک حزب سیاسی به صورت مستقیم در مذاکرات بین المللی مداخله کند؛ آن هم، تنها با هدف خجالت زده کردن رییس جمهور!»


Senators Address The Press After Their Weekly Policy Luncheons
«این بی سابقه است که یک حزب سیاسی به صورت مستقیم در مذاکرات بین المللی مداخله کند؛ آن هم، تنها با هدف خجالت زده کردن رییس جمهور!»

پایگاه آمریکایی پولیتیکو (Politico)، با انتشار گزارشی از واکنش رهبر دموکراتهای سنا، به نامه 47 سناتور جمهوری خواه در مورد مذاکرات هسته ای، خبر داد.

 

 

سناتورهای جمهوری‌خواه طی نامه‌ای سرگشاده به رهبران ایران اعلام کرده‌اند هر گونه توافق هسته‌ای با ایران پس از پایان دوره ریاست جمهوری باراک اوباما معتبر نخواهد بود.

 

 

در گزارش “پولیتیکو” آمده است: «”هری رید” رهبر دموکراتهای سنا، تلاش جمهوری خواهان برای دور زدن توافق هسته ای احتمالی باراک اوباما را با عصبانیت محکوم کرده و آن را “سیلی محکمی به صورت ایالات متحده” خواند.

 

 

در ادامه این گزارش با اشاره به اینکه “هری رید” نامه سناتورهای جمهوری خواه را غرض ورزانه و در راستای تخریب اوباما، دانسته است، به نقل از وی آمده است: «آشکار است که جمهوری خواهان کاری جز حمله های سیاسی بچه گانه به رییس جمهور ندارند.»

 

 

پولیتیکو به نقل از این سناتور آمریکایی نوشت: «به نظر می رسد قضاوت همکاران جمهوری خواه من، به خاطر انزجاری که از اوباما دارند، تیره و ابرآلود شده است. نامه آن ها برای تخریب مذاکرات بوده است. این بی سابقه است که یک حزب سیاسی به صورت مستقیم در مذاکرات بین المللی مداخله کند؛ آن هم، تنها با هدف خجالت زده کردن رییس جمهور!»

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: