پنج‌شنبه 12 مارس 15 | 10:26

فراخوان اورژانسی برای کمک به مهدی ۲۸ ساله

مادر مهدی تاکنون مبلغ یک میلیون تومان برای پذیرش بیمار واریز کرده و در تاریخ ۲۱/۱۱/۹۳ فیش علی الحساب هزینه پنج ماه بستری در بیمارستان به مبلغ هشت میلیون و هشتصد و هشتاد هزار تومان (با کسر بیمه و کمک مددکاری و …)صادر شده است.


مهدی ه. جوان ۲۸ساله ای است که سه سال پیش بر اثر یک اشتباه، شیشه دلستری را که درون آن مایع چاه بازکن بود، نوشید و «مری» اش از بین رفت، بصورت اورژانس عمل پیوند مری انجام شد و بهبود یافت.

اما پنج ماه پیش بصورت ناگهانی دچار خونریزی شدید دستگاه گوارش شد و در طی ۶ عمل جراحی مشخص شد بخش های از معده و روده اش دچا آسیب هستند…

مدت ۵ ماه است که در بیمارستان حضرت رسول اکرم(ص) در بخش های ICU و جراحی بستری است.

مادر مهدی تاکنون مبلغ یک میلیون تومان برای پذیرش بیمار واریز کرده و در تاریخ ۲۱/۱۱/۹۳ فیش علی الحساب هزینه پنج ماه بستری در بیمارستان به مبلغ هشت میلیون و هشتصد و هشتاد هزار تومان (با کسر بیمه و کمک مددکاری و …)صادر شده است.

مادرش می گفت هزینه دو عمل سه سال پیش و این یک میلیون تومان را با کمک برادرم دادم اما پرداخت این مبلغ برای ما امکان پذیر نیست.

خانواده این بیمار متشکل از مادر و خواهرش هستند و پدر ۱۰ سال پیش آنها را ترک کرده است و در این ده سال هیچ گونه ارتباط و قبول مسئولیتی در ارتباط با همسر و فرزندانش نداشته است و معاش این خانواده از طرف دایی مهدی تامین می شده، به این صورت که مهدی در کارگاه دایی اش جوشکاری می کرده و  در ازای این کار هر مبلغی که مورد نیاز بوده تحت این عنوان از طرف دایی دریافت می کرده و بمدت ۱۰ سال با چنین شرایطی نان اور خانواده بوده است.

مادر مهدی از همسرش طلاق نگرفته و ترس شدیدی از اطلاع همسایگان  از این موضوع دارد و بخاطر جو بد محل زندگی شان در یکی از شهرک های غرب تهران این موضوع را از همسایگان و … مخفی نگه داشته و مشکلات مالی را نیز با آبرومندی با کمک پسر و برادرش پشت سر گذاشته است.

منزل ایشان در یکی از شهرک های حاشیه ای در منطقه غرب تهران نیز با کمک برادرش سالها پیش به مبلغ ۲ میلیون و ۲۰۰ هزارتومان خریداری نموده است. دختر ایشان نیز در حال تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی است.

مهدی  چند روز است که به بخش جراحی منتقل شده است و اکنون ۳۵ کیلو وزن دارد و بخاطرضعیف شدن بیش از حد متاسفانه دوبار گذشته بخیه ها در عمل های قبلی جوش نخورده و … او اکنون در منزل نیز به خدمات پرستاری و تجهیزاتی نیازمند است که برای این خدمات نیز مادر دست خالی و نگران است….

مادر  ترس بسیاری دارد که موضوع ناتوانی آنها در پرداخت هزینه ها در بیمارستانی که پنج ماه هرروز در آن رفت وآمد داشته و در محله شان بپیچد و از این جهت نیاز به دقت دوستان درانجام تحقیق برای خیریه ضروری می نماید.

برای پرداخت هزینه های ۵ ماه درمان ایشان حدودا ۲۰۰ میلیون ریال مورد نیاز است.

خیریه همت

 

خیره همت پرداخت انلاین

تذکر مهم

در صورت عبور  کمکها از سقف مورد نیاز صرف موارد بعدی خواهد شد

 

برچسب‌ها:

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: