چهارشنبه 18 مارس 15 | 08:57
سخنگوی اورژانس کشور:

تلفات و حوادث شب چهارشنبه آخر سال

، آخرین اخبار از شب چهارشنبه آخر سال به نقل از مسئولان حوزه‌های انتظامی، امدادی و درمانی کشور به شرح زیر است:


IMAGE634672600562218933

آخرین اخبار از شب چهارشنبه آخر سال به نقل از مسئولان حوزه‌های انتظامی، امدادی و درمانی کشور به شرح زیر است:

ساجدی‌نیا، رئیس پلیس تهران بزرگ: تخریب خاصی در اثر حوادث چهارشنبه سوری از سطح شهر گزارش نشد/ هنجارشکنی توسط رانندگان خودروها نداشتیم/ تنها چند مورد سطل زباله دچار حریق شد که توسط ماموران آتش نشانی اطفاء شد

خالدی، سخنگوی اورژانس کشور : در حوادث شب چهارشنبه آخر سال در مجموع 206 نفر مصدوم شدند که حال سه نفر از مصدومان در تهران وخیم است.

ملکی سخنگوی آتش نشانی کشور: آمار دقیق تعداد حوادث ناشی از شب چهارشنبه آخر سال هنوز جمع بندی نشده است اما به طور کلی امسال تعداد تماس و حوادثی که به آتش‌نشانی تهران اطلاع داده شد، کمتر از سال گذاشته بود.

نمازی مدیر روابط عمومی بیمارستان سوانح و سوختگی مطهری تهران: امشب 65 نفر به این بیمارستان مراجعه کردند که دو مورد منجر به قطع عضو شد.

جباروند، رئیس بیمارستان فارابی تهران: در شب چهارشنبه آخر سال در مجموع 119 نفر مراجعه کننده به این بیمارستان داشتیم که 22 مورد آن به بستری منجر شد و مابقی سرپایی ترخیص شدند.

عباسی، سخنگوی اورژانس تهران: تا ساعت 22 امشب، 56 مورد به اورژانس تهران محول شد که مصدومین این حوادث 32 نفر بودند. از این تعداد 11 درمان در محل و 20 مورد اعزام به بیمارستان به بیمارستان شدند. یک نفر فوتی در محل نیز گزارش شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: