شنبه 28 مارس 15 | 12:03
آخرین وضعیت جوی و ترافیکی راه‌ها و جاده‌های کشور

خروج سامانه بارشی از امروز

امروز بارش ها از شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت و از اواسط روز سامانه بارشی از مرزهای شرقی خارج می شود.


image218881

امروز بارش ها از شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت و از اواسط روز سامانه بارشی از مرزهای شرقی خارج می شود.

به گزارش  نقشینه کارشناس هواشناسی در خصوص وضعیت هوای تهران و کشور در روزهای آتی گفت:بر اساس نقشه های پیش یابی هواشناسی امروز بارش ها همراه با رعد و برق و وزش باد برای نیمه شرقی،البرز شرقی،بخش های از زاگرس مرکزی و جنوبی پیش بینی شده است.
کارشناس هواشناسی تصریح کرد:امروز بارش ها از شرق و جنوب شرق ادامه خواهد داشت و از اواسط روز سامانه بارشی از مرزهای شرقی خارج می شود.

وی افزود:در 24 ساعت آینده وزش بادهای شدید روی استان های شرق و جنوب شرق رخ خواهد داد که در برخی از نقاط با گرد و خاک همراه است و همچنین یکشنبه با ورود سامانه جدید بارشی ابتدا برای مناطق شمال، شمال غرب،سواحل غربی دریای خزر،البرز غربی با افزایش بارش باران گاهی با رعد و برق و وزش باد پیش بینی شده که بارش ها در مناطق کوهستانی به صورت برف خواهد بود.

نقشینه ادامه داد: تهران هم روز یکشنبه با رگبار و رعد و برق  و وزش باد خواهد بود انتظار می رود دوشنبه شاهد بارش باران در تهران باشیم.

هراز و کرج – چالوس ترافیک نیمه سنگین است/بارش پراکنده باران در خراسان جنوبی

سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور با اشاره به آخرین وضعیت راه‌های مواصلاتی کشور اظهار کرد: طبق آخرین اخبار دریافتی مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم اکنون در استان خراسان جنوبی محورهای بیرجند – قاین و سربیشه – نهبندان بارش  پراکنده باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای موصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

وی گفت: در محور کرج-چالوس از از ابتدای محور تا تونل شماره 5 و محور هراز محدوده تونل تکاور ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی روان گزارش شده است.
رحمانی در پایان افزود: محورهای شمشک – دیزین، پونل-خلخال، آزاد راه مرزآباد- چالوس، با محور فرعی تاراز-کوه رنگ کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: