جمعه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
سه شنبه ۱۱ فروردین ۹۴ | ۱۸:۱۰

رویکردهای وزارت نیرو در سال ۹۴

قائم‌مقام وزیر نیرو با تشریح رویکردهای مهم این وزارت‌خانه در سال ۹۴، مذاکره برای اجرا و پیشبرد پروژه‌های صنعت آب و برق در ۱۸ کشور جهان و خدمات‌رسانی در بخش آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو را از جمله این رویکردها اعلام کرد.


13930819000450_PhotoA

قائم‌مقام وزیر نیرو با تشریح رویکردهای مهم این وزارت‌خانه در سال ۹۴، مذاکره برای اجرا و پیشبرد پروژه‌های صنعت آب و برق در ۱۸ کشور جهان و خدمات‌رسانی در بخش آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو را از جمله این رویکردها اعلام کرد.

ستار محمودی در گردهمایی معاونان و مدیران ارشد وزارت نیرو که با حضور حمید چیت‌چیان وزیر نیرو در تالار شرکت آب و فاضلاب مشهد برگزار شد، گفت: وزارت نیرو در سال 93 سال پرتلاشی سپری کرد.
وی با بیان اینکه در ماه‌های پایانی پارسال، ماموریت‌ها و فعالیت‌های بین‌الملل وزارت نیرو به حوزه قائم‌مقام این وزارت‌خانه تفویض شد، اظهار داشت: فعال کردن کمیسیون‌های مشترک با کشورهای دیگر که در حوزه ماموریت وزارت نیرو (شش کمیسیون) قرار دارند، از برنامه‌های اصلی ماست.
وی افزود: امسال همچنین تقویت ارتباط با سفرا و نمایندگان کشورهای خارجی و بازدید آنان از طرح‌های عمرانی و افزایش ملاقات‌های دوجانبه با مدیران وزارت نیرو در دستورکار است.
محمودی با بیان اینکه پارسال 16 و در سال 92 حدود 11 ملاقات خارجی برای وزیر نیرو برنامه‌ریزی شده بود، از افزایش این دیدارها در سال‌جاری خبر داد و گفت: در حوزه توسعه صادرات، ضمن توسعه ارتباط با شرکت‌های داخلی، با 18 کشور برای اجرا و پیشبرد پروژه‌ها در حال مذاکره هستیم که در اولویت برنامه‌ها قرار دارد ضمن آنکه 16 پروژه در حال اجرا داریم که تقویت خواهد شد.
قائم‌مقام وزیر نیرو سپس با بیان اینکه امسال باید بر برنامه ششم و قانون بودجه 94 متمرکز شویم، گفت: بازدید از شرکت‌ها و مناطق استانی توسط مدیران شرکت‌های مادرتخصصی امسال مورد توجه بیشتر قرار می‌گیرد.
وی با تاکید بر اینکه وزارت نیرو باید در پایان فعالیت چهارساله دولت یازدهم، کارهای شاخصی را به اثبات برساند، تصریح کرد: یکی از برنامه‌های مهم این است که امسال جهشی در خدمات‌رسانی آب روستایی و توسعه انرژی‌های نو صورت گیرد.
محمودی جذب نیرو، آموزش مدیران، ارایه کارنامه جامع آب، اتمام طرح جامع آب، تقویت ارتباط با نمایندگان مجلس، بازنگری در زمان و تعداد نشست‌ها و بهینه‌سازی جلسه‌ها و اصلاح فرآیندهای گردش کار را از رویکردهای مهم وزارت نیرو در سال 94 برشمرد و افزود: فعال‌تر شدن کمیته‌های انسجام‌بخشی و پرهیز از فعالیت تکراری با ارایه ایده‌های نو، فعال‌تر شدن شورای حفاظت آب و سلامت کاری و تقویت کیفیت ارایه خدمات نیز از رویکردهای مهم صنعت آب و برق در سال 94 است.

 

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: