پنج‌شنبه 02 آوریل 15 | 21:08
محسن اسلام‌زاده امروز از بیمارستان مرخص خواهد شد

مجروحیت مستندساز ایرانی در آزادسازی تکریت +عکس

وی پس از مجروحیت به بیمارستانی در سامرا و پس از آن برای درمان به ایران منتقل شد و در بیمارستان بقیة‌الله(عج) بستری شد. حدود 15 ترکش به بدن او برخورد کرده است و هنوز تصمیم‌گیری برای خارج کردن آنها از بدنش انجام نشده است. این ترکش‌ها به ناحیه کمر و گوش او اصابت کرده است.


محسن اسلام زاده

به گزارش تریبون مستضعفین، محسن اسلام‌زاده، مستندساز مشهور کشورمان که برای سات مستندی درباره حضور اهل سنت عراق در مواجهه با داعش به به عراق سفر کرده بود، بر اثر اصابت ترکش‌ آر پی جی داعش مجروح شد.

خبرگزاری تسنیم در گزارشی آورده است: این مستندساز شنبه، 8 فروردین، در 60 کیلومتری تکریت در یکی از آخرین عملیات پاکسازی داعش از این منطقه، زمانی که حلقه محاصره بر نیروهای تروریستی تنگ شده بود، بر اثر انفجار یک گلوله آر پی جی همراه با یکی از فرماندهان نظامی عراق مجروح شد. وی پس از مجروحیت به بیمارستانی در سامرا و پس از آن برای درمان به ایران منتقل شد.

وی هم‌اکنون در بیمارستان بقیة‌الله(عج) بستری است. حدود 15 ترکش به بدن او برخورد کرده است و هنوز تصمیم‌گیری برای خارج کردن آنها از بدنش انجام نشده است. این ترکش‌ها به ناحیه کمر و گوش او اصابت کرده است.

اسلام‌زاده که برای ساخت چندین مستند به عراق سفر کرده بود، در این سفر مستندی درباره اهل سنت عراق که در حال مبارزه با داعش هستند و همچنین پیش‌مرگان کرد مسلمان ساخته بود و در حالی که می‌خواست مستندی در مورد پیروزی مردم عراق در عملیات آزادسازی تکریت بسازد، مجروح شد.

این مستندساز خوب کشورمان، امروز از بیمارستان مرخص شد.

محسن اسلام‌زاده برنده بخش ویژه جشنواره رویش بخاطر فیلم «مادران انقلاب»، برنده جایزه بخش بین الملل سومین جشنواره عمار به خاطر فیلم «اندیشه حیات»، جوان برتر مستند ساز شهر مشهد در سال 1389 به انتخاب فرهنگسرای انقلاب اسلامی مشهد، تقدیر شده در جشنواره سکانس بیداری برای فیلم «دلباخته»، تقدیر شده در اولین دوره جشنواره عمار برای فیلم «خیابان شهادت» و دعوت شده به جشنواره الجزیره در سال 2013 برای فیلم «اسرار زندان ابوسلیم» بوده است و داور جسنواره مردمی فیلم عمار را بر عهده داشته است و تا کنون ده‌ها مستند را کارگردانی و تصویربرداری کرده است.

محسن اسلام زاده

  1. ناشناس
    2 آوریل 2015

    ان شاالله زودتر سلامتیتون را بدست بیارید

  2. ناشناس
    14 آوریل 2015

    اجر شما و همه مستندسازانی که به خاطر اسلام، جانشان را کف دست میگیرند برای نمایش حقیقت، با سالار شهیدان

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن:

پربازدیدترین

Sorry. No data so far.

پربحث‌ترین

Sorry. No data so far.