یکشنبه 05 آوریل 15 | 10:27
سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران

انفجار در ساختمان مسکونی

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: انفجار در یک ساختمان مسکونی 16 واحدی موجب مصدومیت یکی از ساکنان شد این ساختمان شد.


13931030000915_PhotoA

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: انفجار در یک ساختمان مسکونی 16 واحدی موجب مصدومیت یکی از ساکنان شد این ساختمان شد.

جلال ملکی، درباره حادثه انفجار در یک ساختمان مسکونی اظهار داشت: در ساعت 22:24 شب گذشته انفجار در یک ساختمان مسکونی واقع در شاهین شمالی، خیابان مخبری به سامانه 125 آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران ایستگاه 55 به محل حادثه اعزام شدند.

وی ادامه داد: در طبقه همکف یک ساختمان 4 طبقه 16 واحدی انفجاری در یک واحد 30 متری رخ داده بود که در اثر آن دیواره‌های ساختمان تخریب و به واحد کناری خسارت‌هایی وارد آمده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران با اشاره به اینکه یک دستگاه خودروی 405 نیز در این انفجار خسارت‌هایی برداشته بود، گفت: آتش‌نشانان با حضور در محل حادثه یک مرد 53 ساله که در اثر انفجار دچار سوختگی و آسیب‌دیدگی از ناحیه دست و صورت شده بود را خارج و تحویل عوامل اورژانس دادند.

ملکی خاطر نشان کرد: 9 نفر دیگر نیز از ساختمان توسط عوامل آتش‌نشانی خارج و پس از ایمن‌سازی‌های لازم در ساعت 23:50  عملیات به اتمام رسید و علت حادثه نیز نشت گاز شهری از یکی از وسایل گازسوز و جرقه ناگهانی گزارش شده است.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: