دوشنبه 06 آوریل 15 | 14:16
روایتی از سه دهه ارتباط صمیمانه رهبر معظم انقلاب و جامعه مداحان

پخش مستند «شرح مدح» از شبکه یک +آنونس

«شرح مدح» مستندی درباره نقش هدایتگر و ارتباط صمیمی رهبر معظم انقلاب با جامعه مداحی کشور است که از شبکه یک سیما پخش می شود.


به گزارش تریبون مستضعفین «شرح مدح» مستندی درباره  نقش هدایتگر و ارتباط صمیمی رهبر معظم انقلاب با جامعه مداحی کشور است که از شبکه یک سیما پخش می شود.
MADHE SHARH (1)
مستند «شرح مدح» که به بازخوانی سه دهه ارتباط صمیمانه رهبر انقلاب و جامعه مداحی کشور می‌پردازد، چهارشنبه 19 بهمن و در آستانه دیدار سالیانه ستایشگران اهل بیت علیهم السلام با رهبر انقلاب اسلامی در روز میلاد حضرت زهرا(س)، بعد از خبر 21 از شبکه اول سیما پخش خواهد شد.
این مستند مروری است بر نقش هدایتگر و توصیه‌های راهبردی رهبر انقلاب به ذاکرین اهل بیت علیهم السلام که در فاصله سال‌های 68 تا 93 بیان شده و روایت داستان را تعدادی از مداحان سرشناس و پیشکسوت کشور از جمله غلامرضا سازگار، منصور ارضی، ولی الله کلامی، محمد رضا طاهری و… به عهده دارند.
این مستند 40 دقیقه ای بر اساس طرحی از رضا صیادی و از سوی موسسه فرهنگی عقیق و با مشارکت موسسه فرهنگی اکسیر پژوهش تولید شده و کارگردانی آن به عهده حمید شعبانی و تهیه کننده آن نیز سید فرشاد حسینی می باشد.
این مستند پنج‌شنبه ساعت 19 از شبکه 5 سیما نیز بازپخش خواهد شد.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: