دوشنبه 06 آوریل 15 | 21:50
در قالب یک تجمع دانشجویی

دانشجویان ظریف را در مجلس استیضاح می‌کنند

جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران و طلاب حوزه های علمیه که نسبت به رد شدن از خطوط قرمز و عدم تحقق اهداف کشور در زمینه برداشته شدن تحریم ها معترض هستند، با برگزاری برنامه ای با عنوان «باخت در لوزان، بردنمایی در تهران؛ 30 سوال دانشجویان و نخبگان از وزیر خارجه» سوالات و نکات خود را در این زمینه مطرح نمایند.


به گزارش تریبون مستضعفین با توجه به نتایج به دسته آمده در مذاکرات لوزان سوئیس و مسائل مهمی که در این حوزه مطرح است، جمعی از دانشجویان دانشگاه های تهران و طلاب حوزه های علمیه که نسبت به رد شدن از خطوط قرمز و عدم تحقق اهداف کشور در زمینه برداشته شدن تحریم ها معترض هستند، با برگزاری برنامه ای با عنوان «باخت در لوزان، بردنمایی در تهران؛ 30 سوال دانشجویان و نخبگان از وزیر خارجه» سوالات و نکات خود را در این زمینه مطرح نمایند.

دانشجویان و طلاب فردا شه شنبه 18 فروردین ساعت 9 صبح همزمان با حضور آقای ظریف در مجلس شورای اسلامی برای ارائه توضیح به نمایندگان پیرامون توافقات انجام شده در لوزان، درمقابل درب شمالی مجلس شورای اسلامی (میدان بهارستان) حضور خواهند یافت.

قرار است دانشجویان سوالات خود را به صورت نمادین و با 30 پلاکارد  از وزیر امور خارجه درباره ابهامات بیانیه سوئیس مطرح کنند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: