یکشنبه 12 آوریل 15 | 12:44
حمله هکرهای سعودی

نشر اخبارکذب در شبکه‌‌های وابسته به سعودی

هکر یا هکرهای سعودی با حمله به حساب های شبکه عرب زبان العالم در سایت های توییتر و یوتیوب، کنترل آنها را در دست گرفته‌اند.


13931121000283_PhotoA

هکر یا هکرهای سعودی با حمله به حساب های شبکه عرب زبان العالم در سایت های توییتر و یوتیوب، کنترل آنها را در دست گرفته‌اند.

هکر یا هکرهای وابسته به حکومت عربستان سعودی با حمله به حساب های شبکه عرب زبان العالم در سایت های توییتر و یوتیوب، کنترل آنها را در دست گرفته اند.

هکر یاد شده با نام مستعار cyber motion بعد از هک کردن دو حساب کاربری وابسته به شبکه العالم در سایت توییتر تصاویری از حکام  سعودی را در این صفحه جایگزین کرده و به سرعت در حال انتشار اخباری کذب در مورد تحولات منطقه و از جمله تحولات کشورهای یمن، سوریه و … است.

به دنبال این حادثه برخی شبکه های وابسته به آل سعود و از جمله شبکه العربیه در حال نقل اخبار کذب منتشر شده در این حساب های کاربری هک شده به نقل از شبکه العالم هستند و تلاش می کنند با انتشار اخباری از این دست علیه مردم انقلابی یمن جنگ روانی تازه ای را در منطقه سازمان دهی کنند. این شبکه ها که به علت دروغ پردازیهایشان اعتباری نزد افکار عمومی مردم منطقه ندارند با نسبت دادن اخبار دروغ منتشر شده در حساب هک شده العالم به این شبکه به دنبال کسب اعتبار برای خود هستند.

هکر سعودی علاوه بر انتشار اخبار دروغ در مورد یمن و … به فحاشی علیه مردم ایران پرداخته و ضمن مجوس خواندن آنها وعده داده که پایان کار ایران نزدیک است! این در حالی است که با بی نتیجه ماندن حملات هوایی ارتش اجاره ای سعودی به یمن، سردمداران جوان و بی تجربه این کشور به دنبال یافتن راهی برای خروج از باتلاق این کشور هستند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: