چهارشنبه 15 آوریل 15 | 08:34
در جمع خبرنگاران مطرح شد:

پاسخ قاضی سراج به رانت ۲میلیارد دلاری

رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه گزارش این سازمان در خصوص رانت ۲ میلیارد دلاری محرمانه است و حق افشای آن را نداریم، گفت: ما در حال بررسی آن هستیم و شورای رقابت نیز این موضوع را ارزیابی می کند. قاضی ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ختم والده […]


699089
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با بیان اینکه گزارش این سازمان در خصوص رانت ۲ میلیارد دلاری محرمانه است و حق افشای آن را نداریم، گفت: ما در حال بررسی آن هستیم و شورای رقابت نیز این موضوع را ارزیابی می کند.
قاضی ناصر سراج، رئیس سازمان بازرسی کل کشور در حاشیه مراسم ختم والده حجت‌الاسلام ابوترابی‌فرد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در خصوص نامه اخیر احمد توکلی، نماینده تهران در مجلس مبنی بر ورود یک رانت دو میلیارد دلاری اظهار کرد: رونوشت این نامه به ما هم داده شده بود و ما در حال بررسی آن هستیم و یک نسخه هم به شورای رقابت فرستاده بودند؛ چراکه موضوع انحصار بود و باید بررسی می شد.
وی تاکید کرد: اصل این موضوع فعلا محرمانه است و حق افشای آن را نداریم.
سراج در پاسخ به این سوال که آیا رانتی صورت گرفته است و شما این موضوع را تایید می کنید یا خیر؟، گفت: نمی دانم و باید فعلا بررسی کنیم.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور با اشاره به اظهارات وزیر کشور مبنی بر ورود پول کثیف در عرصه سیاسی اظهار کرد: آنهایی که این موضوع را مطرح کرده بودند، استعلام کردیم که هر کسی که از این موضوع خبر داده است، مدارکی را به ما بدهند، اما متاسفانه هنوز این افراد که این موضوع را منعکس کردند به ما مدارکی ارائه ندادند.
وی ادامه داد: هر کسی که در رابطه با سیاه نمایی مطالبی را بگوید، استعلام می کنیم و اگر بدون دلیل مصاحبه کرده باشد، تحت تعقیب قرار می‌گیرد.
سراج با اشاره به موضوع زمین‌خواری تصریح کرد: ما در این رابطه ۳۰ استان کشور را تجهیز کرده‌ایم.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: