چهارشنبه 15 آوریل 15 | 09:32
کارشناس سازمان هواشناسی خبر داد

تهران گرم می‌شود

کارشناس سازمان هواشناسی از گرم‌ شدن تهران طی ۲ روز آینده خبر داد و آسمان تهران را در ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری پیش بینی کرد.


13940126000100_PhotoA

کارشناس سازمان هواشناسی از گرم‌ شدن تهران طی ۲ روز آینده خبر داد و آسمان تهران را در ۲۴ ساعت آینده صاف تا کمی ابری پیش بینی کرد.

امین‌حسین نقشینه در تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: بیشتر مناطق کشور جوی آرام دارند  و مناطق جنوب غرب کشور مانند استان‌های خوزستان و ایلام از بعداز ظهر امروز افزایش ابر همراه با رگبار و رعد‌وبرق را شاهد خواهند بود.

وی افزود: همچنین فردا سامانه بارشی از سوی جنوب غرب و غرب به کشور وارد می‌شود و به تدریج به شمال غرب و دامنه‌های زاگرس مرکزی کشیده می شود که باعث رگبار و رعدوبرق می شود. این سامانه تا آخر وقت پنج‌شنبه به مرکز و شمال شرق کشیده می‌شود.

این کارشناس سازمان هواشناسی اظهار داشت: روز جمعه در زاگرس مرکزی، سواحل غربی خزر، مرکز و شمال شرق کشور بارندگی خواهیم داشت. همچنین خلیج فارس امروز مواج است.

نقشینه درباره آخرین وضعیت آب و هوایی استان تهران گفت: بیشینه دمای تهران صبح امروز 20 درجه بود و آسمان این استان صاف تا کمی ابری است. همچنین فردا بعدازظهر آسمان تهران نیمه ابری است و در پاره‌ای از نقاط بارندگی پراکنده وجود دارد.

این کارشناس سازمان هواشناسی تصریح کرد: هوای تهران از فردا گرم می‌شود و در روز پنجشنبه 2 درجه و در روز جمعه 2 درجه دیگر افزایش دما داریم.

وی افزود: دیروز شهر زابل با 39 درجه سانتیگراد گرمترین شهر کشور و شهرهای سراب و سقز با دمای منفی 3 سردترین شهرهای کشور بودند.

ثبت نظر

نام:
رایانامه: (اختیاری)

متن: